Chrome'da açılan yandisk klasöründeki dosyayı taratıp bulabilmek mümkün mü?

Albozo

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, çok sayıda alt klasör içeren bir Yandex klasörü var. Bu klasörler kitap PDF'leri içeriyor ve örnek olarak ben k harfiyle başlayan bir dosyaya erişmek istiyorum ancak bunun için sayfayı k harfine kadar aşağı kaydırmam mı gerekiyor? Direk olarak k harfini aratabileceğim veya klasörde aşağı doğru hızlıca inebileceğim bir yöntem yok mu? CTRL+F işe yaramıyor çünkü sadece halihazırda aşağı kaydırmamdan dolayı yüklenmiş olan dosya isimlerinde aratıyor. Dosya linki aşağıdadır.

Yandex disk indirmeniz veya dosyayı tamamen bilgisayara indirmeniz çözüm olucaktır. Arama tuşundan istediğiniz dosyaya ulaşabilirsiniz.

Yandex disk indirmeniz veya dosyayı tamamen bilgisayara indirmeniz çözüm olucaktır. Arama tuşundan istediğiniz dosyaya ulaşabilirsiniz.
Öncelikle dosyayı bilgisayarıma nasıl indirebileceğimi bulamadım. Söz konusu dosya linkini attığım ''BCP KUTUPHANE'' öyle değil mi? İkincil olarakta Yandex disk programını bilgisayarıma indirdim ancak Yandex disk programında ''BCP KUTUPHANE'' dosyasını görüntüleyemiyorum. Yandex disk'te şöyle bir seçenek var ona tıklıyorum:
1604688310393.png
Bunun sonrasında şu çıkıyor ancak ben neyin kopyalandığını anlayamıyorum:
1604688393329.png

Pardon, görselleri Chrome'dan aldım, zaten Yandisk'te hiç bir şekilde söz konusu dosyayı görüntüleme yöntemi bulamadım.

Öncelikle dosyayı bilgisayarıma nasıl indirebileceğimi bulamadım. Söz konusu dosya linkini attığım ''BCP KUTUPHANE'' öyle değil mi? İkincil olarakta Yandex disk programını bilgisayarıma indirdim ancak Yandex disk programında ''BCP KUTUPHANE'' dosyasını görüntüleyemiyorum. Yandex disk'te şöyle bir seçenek var ona tıklıyorum: Eki Görüntüle 728576Bunun sonrasında şu çıkıyor ancak ben neyin kopyalandığını anlayamıyorum: Eki Görüntüle 728580

Pardon, görselleri Chrome'dan aldım, zaten Yandisk'te hiç bir şekilde söz konusu dosyayı görüntüleme yöntemi bulamadım.
Yandex diski indirip sarı tuşa basın. Bilgisayarınıza bütün dosyalar inicek ve file explorer sayesinde istediğiniz dosyayı bulabileceksiniz.

Geri
Yukarı