Chrome'da bir şey aratınca reklam atıyor

Bu normal bir şey değil Firefox kullanıyorum ve AdBlocker kurmadan önce böyle değildi.

Firefox'ta 3. parti izleyici ve çerezler varsayılan olarak bloklanır. Bu yüzden görmemeniz normal.
Google Chrome'da bu tür reklam görmemeniz ise Google hesabınızda kişiselleştirilmiş reklam kapalı olabilir veya Ayarlarda 3. parti izleyiciler kapatılmış olabilir.

Bu normal bir olay zaten. Çok rahatsız ediyorsa adblocker kullanabilirsin.

Hocam normal bir olay değil hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum bir rentacar aratsam reklam atsa anlarım ama YouTube aratıyorum reklamlardan neredeyse 2.sayfaya düşürüyor YouTube.
Ad block indirdim fakat durum aynı çıkıyor.
Ve mesela YouTube arattım yutubeu buluyor 1,5 sn kadar Chrome donuyor reklamları öyle çıkarıyor.
Senkron ayarlarını devre dışı bırakın, çerezleri temizleyin gereksiz eklentileride kaldırın.
Denedim olmadı
Olmadı durum aynı
AdBlock — best ad blocker kullanabilirsin, eklentiyi Chrome'a eklediğin zaman otomatik aktif olacaktır.

Düzelmiyor hocam mesela YouTube'u aratıyorum ilk önce üstte yutube çıkıyor sonra Chrome donuyor 1,5 saniye kadar ve reklamları atıyor. Bazı siteler Google'da 2. sayfaya düşüyor birinci sayfa ful reklam oluyor.

Hocam normal bir olay değil hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum bir rentacar aratsam reklam atsa anlarım ama YouTube aratıyorum reklamlardan neredeyse 2.sayfaya düşürüyor YouTube.
Ad block indirdim fakat durum aynı çıkıyor.
Ve mesela YouTube arattım yutubeu buluyor 1,5 sn kadar Chrome donuyor reklamları öyle çıkarıyor.

Denedim olmadı.

Olmadı durum aynı.

Düzelmiyor hocam mesela YouTube'u aratıyorum ilk önce üstte yutube çıkıyor sonra Chrome donuyor 1,5 saniye kadar ve reklamları atıyor. Bazı siteler Google'da 2. sayfaya düşüyor birinci sayfa ful reklam oluyor.

Bu normal bir olay, AdBlock işe yaramadıysa bilmiyorum. Fakat normalde her zaman yukarıya reklamlar çıkar, yani bilgisayarına virüs girdi gibi korkuların varsa bununla hiçbir alakası yok bunun için endişe etme. Sadece reklama değil, aşağıdan orijinal siteye gir.

Yukarıda reklam çıkması aslında normal ama arkadaşın yolladığı görsellerde normal olmayan şeyler olduğu açık. Muhtemelen kurduğun bir program virüs bulaştırmış, onu bulman lazım. Temiz bir format seni bekliyor gibi hissettim. :D

Selamlar.
Herhangi bir şey aratınca en üstte 3 reklam atıyor 2 gündür böyle nedenini anlayamadım yardımcı olacak var mı?
Chrome sildim kurdum durum aynı.
Başta tarayıcılarda sorun yok.
Antivirüs programım var.
Bunların virüsle alakası yok kullandığınız programın adı zaten google chrome ve karşınıza çıkan reklamlar google ads'in reklamları adamlar kendi kendini nasıl blocklasın😀. Siz en iyisi opera veya arkadaşlarında dediği gibi adblock kullanın. En kötü ihtimalle format atarsınız bişeyciği kalmaz bilgisayarınızın 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı