Chrome'da Discord açılmıyor

Yaclo26

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu benim açtığım ilk konu. :)
Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyorum.
Ben DC'ye web üzerinden giriyorum. Windows 10'dan 11'e geçiş yaptım ve resimde gördüğünüz üzere DC'ye giremiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
Not: PC'ye DC yükle demenize gerek yok. Çünkü davet linkini görebilmem lazım. Bu sebeple PC üzerindeki DC işime yaramıyor.
Çözümü araştırmaya devam ediyorum. Eğer bulursam buraya tekrar yazacağım.

1669588970836.png

Hocam farklı bir browser ile denedin mi peki? Edge gibi?
Evet diğerlerinde sıkıntı yok açılıyor. Fakat bana Crome lazım.( illa merak eden olacaktır. Çünkü Crypto cüzdanların hepsi uzantı olarak cromda. Bu sebeple bir dünya cüzdanı tekrar kurmak istemiyorum )

Benzer bir sorunu bu sitede de yaşıyorum. Diğer tarayıcılarda açılıyor ama Crome da açılmıyor.
1669594100829.png

Son düzenleme:
Evet diğerlerinde sıkıntı yok açılıyor. Fakat bana Chrome lazım.( illa merak eden olacaktır. Çünkü Crypto cüzdanların hepsi uzantı olarak cromda. Bu sebeple bir dünya cüzdanı tekrar kurmak istemiyorum )

Benzer bir sorunu bu sitede de yaşıyorum. Diğer tarayıcılarda açılıyor ama Chrome da açılmıyor.
Eki Görüntüle 1586977

Çerezleri silip yeniden girmeyi denedin mi?

Çerezleri silip yeniden girmeyi denedin mi?
Denedim olmuyor.

Arkadaşlar sorun çözüldü. Fakat nasıl çözüldü bilmiyorum. Bin tane deneiğim olay var. Sanırım onlardan biri. Umarım benzer sorunla karşılaşmazsınız. Konu ÇÖZÜLDÜ.

Son düzenleme:
Aynısı benim de başıma geldi şimdi nasıl çözeceğiz bunu reis neden bu sorun oluyor acaba.
sanırım Win 11 e geçince senkronizasyon sorunu oluyor. windows güncellemelerini kontrol et ve yükle sonra 1-2 kere bilgisayarı kapat bekleyip aç. Umarım düzelir.

Geri
Yukarı