Çözüldü Chrome'da sitenin yeni sekmede açılması nasıl sağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shiippei

Femtopat
Daha fazla  
Google Chrome'da bir siteye girdiğimde yeni sekmede açmasını ve açtığında o sekmeye geçmemesin, yani manuel olarak sekmeye geçmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Google Chrome'da bir siteye girdiğimde yeni sekmede açmasını ve açtığında o sekmeye geçmemesin, yani manuel olarak sekmeye geçmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Linke tıklamadan önce sol ctrlye basılı tutarak basabilirsiniz. Sağ tıklayıp yeni sekmede aç diyebilirsiniz. Mouse'nin orta tuşuna basıpta aynı işlemi yapabilirsiniz.

Google Chrome üzerinden bunun için ayar var mı bilemiyorum ama farenin orta tuşuna basarsanız yeni sekmede açacaktır ve istediğiniz gibi açtığı sekmeye geçmeyecek. Aynı zamanda sekme üzerine gelip, orta tuşa bastığınız takdirde, sekme balonun yanındaki çarpı işaretine basmadan kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı