Chrome'da her link yeni sekmede açılıyor

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu önceden olmuyordu fakat şu an olmaya başladı. Güncelleme de yaptım. Sorun ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda sağ taraftan bir konuya tıklayın. Yine yeni sekmede açılıyorsa belirtin.

Bu soruna bir uzantı neden oluyor olabilir. Veya farenin tuş ayarlarını değiştirmiş olabilirsiniz. Varsayılan olarak farenin orta tuşu bağlantıları yeni sekmede açar. Arama motorunda oluyorsa, yeni sekmede aç ayarını açmış olabilirsiniz.

2023-04-08_17-47.png

Forumda sağ taraftan bir konuya tıklayın. Yine yeni sekmede açılıyorsa belirtin.

Bu soruna bir uzantı neden oluyor olabilir. Veya farenin tuş ayarlarını değiştirmiş olabilirsiniz. Varsayılan olarak farenin orta tuşu bağlantıları yeni sekmede açar. Arama motorunda oluyorsa, yeni sekmede aç ayarını açmış olabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1732369
Android'de oluyor sorun.

Chrome yeni bir değişiklik yaptığında veya özellik getirdiğinde tarayıcı üzerinden değiştirme ayarı sunmuyor. Bu konuda diretmeye devam ettikçe kitlesini kaybetmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Tarayıcıyı denedim ve ilk başta yeni sekmede açılıyordu. Ama sonrasında yine açık olan sekmede devam etti. Ayarlarda da bununla ilgili bir ayar bulamadım.

Uygulamayı güncellemeyi veya ön belleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Bu arada reklam engelleyicisi olan ve bu tarz ayarları gelişmiş özelliklerle uğraşmadan kapatmana izin veren Brave tarayıcısını öneririm.

Geri
Yukarı