Çözüldü Chrome'da Steam anasayfası bozuk gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xmania261

Hectopat
Chrome tarayıcısından Steam anasayfasına girdiğimde görüntü bu şekilde geliyor. Aynı sorunu YouTube'da 720p video izlerken de almıştım ve 480'e çekince görüntü kalitesini sorun geçmişti (her zaman almıyorum bu hatayı). Dün de işlemcinin kullanıldığı (ekran kartını seçmeyi unutmuşum) bir oyunda aynı problemi yaşamıştım. Sorun işlemciden kaynaklı diye düşünüyorum ama yardım gerekli.
i7-9750 h GTX 1650

Nitro AN515-54​

Teşekkür ederim şimdiden.

chrome 1.png

ff1.png

Chrome tarayıcısından Steam anasayfasına girdiğimde görüntü bu şekilde geliyor. Aynı sorunu YouTube'da 720p video izlerken de almıştım ve 480'e çekince görüntü kalitesini sorun geçmişti (her zaman almıyorum bu hatayı). Dün de işlemcinin kullanıldığı (ekran kartını seçmeyi unutmuşum) bir oyunda aynı problemi yaşamıştım. Sorun işlemciden kaynaklı diye düşünüyorum ama yardım gerekli.
i7-9750 h GTX 1650.

Nitro AN515-54​

Teşekkür ederim şimdiden.

Eki Görüntüle 1040836

Eki Görüntüle 1040837

Hocam driverlar güncel mi?

STEM

Donanım hızlandırmayı kapatıp Steam'e bir daha girmeyi dener misin?

Çözüm
Ekran kartı kaynaklı bir sorun yüksek ihtimalle driverlar güncelmi güncel değilse DDU'yla ekran kartı driverını silip ekran kartı driverını tekrar kurun chipset driverlarınıda kurun kurmadıysanız.

Hocam driverlar güncel mi?

STEM
Tüm driverlar güncel hocam.
Donanım hızlandırmayı kapatıp Steam'e bir daha girmeyi dener misin?
Bu yaptığım chrome ile ilgili sorunumu çözdü ama oyunda yaşadığım sorun devam edicek sanırsam.
Ekran kartı kaynaklı bir sorun yüksek ihtimalle driverlar güncelmi güncel değilse DDU'yla ekran kartı driverını silip ekran kartı driverını tekrar kurun chipset driverlarınıda kurun kurmadıysanız.
Deneyip yazarım hocam teşekkürler.

Cevaplarınız için sağolun.

Geri
Yukarı