Çözüldü Chrome'da uBlock Origin düzgün çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rickrollin

Hectopat
Yer
Asgard
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Chrome tarayıcımda uBlock Origin eklentisini kullanıyorum. YT'de falan düzgün çalışmıyordu, bazen reklamları engellemiyordu. Çok takmadım ama bugün eklenti yüzünden Sosyal'e ve Instagram'a giriş yapamadım. Sorunların neden olabileceği ile ilgili Google'ın yazısını okudum, eklenti yüzünden olabilir yazıyordu. Eklentiyi kaldırınca gerçekten düzeldi. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzgün çalışabilir? Ya da düzgün çalışan başka eklenti var mı?

Not: Tarayıcı önerecek olanlar yazmasın lütfen. Tarayıcı önerisi değil sorunumun çözümünü istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, Chrome tarayıcımda uBlock Origin eklentisini kullanıyorum. Yt'de falan düzgün çalışmıyordu, bazen reklamları engellemiyordu. Çok takmadım ama bugün eklenti yüzünden Sosyal'e ve Instagram'a giriş yapamadım. Sorunların neden olabileceği ile ilgili Google'ın yazısını okudum, eklenti yüzünden olabilir yazıyordu. Eklentiyi kaldırınca gerçekten düzeldi. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzgün çalışabilir? Ya da düzgün çalışan başka eklenti var mı?

Not: Tarayıcı önerecek olanlar yazmasın lütfen. Tarayıcı önerisi değil sorunumun çözümünü istiyorum.

Bu bende de olan bir şey çünkü bazı adblockerlar reklam olmasa bile sitenin içinde bulup engelliyor bu da aptallaşmasına sebep oluyor örnek olarak ben tarayıcımda hem gizliliği katı olarak + uBlock Origin kullanıyorum hata veren veya çalışmayan siteler olunca whitelist e ekleyip devam ediyorum sizde böyle yapabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, Chrome tarayıcımda uBlock Origin eklentisini kullanıyorum. Yt'de falan düzgün çalışmıyordu, bazen reklamları engellemiyordu. Çok takmadım ama bugün eklenti yüzünden Sosyal'e ve Instagram'a giriş yapamadım. Sorunların neden olabileceği ile ilgili Google'ın yazısını okudum, eklenti yüzünden olabilir yazıyordu. Eklentiyi kaldırınca gerçekten düzeldi. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzgün çalışabilir? Ya da düzgün çalışan başka eklenti var mı?

Bu bende de olan bir şey çünkü bazı adblockerlar reklam olmasa bile sitenin içinde bulup engelliyor bu da aptallaşmasına sebep oluyor örnek olarak ben tarayıcımda hem gizliliği katı olarak + uBlock Origin kullanıyorum hata veren veya çalışmayan siteler olunca whitelist e ekleyip devam ediyorum sizde böyle yapabilirsiniz.

Çözüm
Evde iki PC var notebook ve mini pc
U block origin olmazsa olmazım
ikisinde de aynı chrome hesabı kurulu
win 10, chrome ve uzantılar aynı ve hepsi güncel durumda.
En cok kullandığım notebookta NTV sitesinde aşağıdaki hatayı veriyor.
Ve kocaman altta sırıtması rahatsız ediyor.
1694199558089.png

Uzantıyı kaldırıp yeniden yükledim
Diğer PC ile u block O.. ayarlarını aynı yaptım.
U block ayarlarını dosya olarak kaydettim notebooka yükledim.
Bütün denemelerden sonra chrome yeniden başlattım

Olmadı maalesef her türlü önerilere açığım

Geri
Yukarı