Chrome'da yapmadığım aramalar çıkıyor

uskuwa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim Chrome tarayıcımda benim daha önce yapmadığım, alakamın bile olmadığı siteler çıkıyor. Nedeni nedir? Bu siteler .uz uzantılı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230520_005544_Chrome.jpg
    Screenshot_20230520_005544_Chrome.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim Chrome tarayıcımda benim daha önce yapmadığım, alakamın bile olmadığı siteler çıkıyor. Nedeni nedir? Bu siteler .uz uzantılı.
Eğer ailedekiler yaşlı ve google hesabı yoksa kendininkiyle kurmuşsundur. Onlarda facebook reklamlarına tıklayıp bu sitelere girmişlerdir. Bu sebepten sende de gözükür. Aklıma gelen sebep bu

Eğer ailedekiler yaşlı ve Google hesabı yoksa kendininkiyle kurmuşsundur. Onlarda Facebook reklamlarına tıklayıp bu sitelere girmişlerdir. Bu sebepten sende de gözükür. Aklıma gelen sebep bu

Umarım böyle bir şey olmuştur. Benim aklıma direkt çalınmış olabileceği gelmişti.

Reklam olarak chrome kendi koyabiliyor illa girmene gerek yok.

Reklam olarak Chrome kendi koyabiliyor illa girmene gerek yok.

Ben nedir, ne değildir diye girip baktım. Genel olarak haber kanalları. Ayrıca Google o bölgeye reklam koyuyor mu? Çünkü benim arama ve girilen siteler geçmişi kapalı, yani o sitelerin benim giriş geçmişimle alakalı olamaz diye düşünüyorum.

Ben nedir, ne değildir diye girip baktım. Genel olarak haber kanalları. Ayrıca Google o bölgeye reklam koyuyor mu? Çünkü benim arama ve girilen siteler geçmişi kapalı, yani o sitelerin benim giriş geçmişimle alakalı olamaz diye düşünüyorum.
Tam reklam değil ama genellikle popüler siteleri falan koyabiliyor özellikle chrome yeni indirince oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı