Chrome'da YouTube video sayfası açılırken bekletiyor

QuiTnExiT

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi YouTube'da bir video sayfası açılmadan hemen önce bir süre (tahmini 10-20 saniye) bu şekilde bekliyor ve beklemenin ardından video açılıyor. Acaba YouTube ile alakalı bir şey mi yoksa benimle alakalı mı diye test etmek istedim ve başka tarayıcıdan kendi YouTube hesabımla denediğimde bu sorun yoktu. Aynı şekilde başka bir Google hesabı ile YouTube üzerinde oturum açıp Chrome ile denediğimde de bir sorun yoktu. Yani olay benim YouTube hesabım + Chrome da bitiyor. Diğer Google hesaplarımda ve başka tarayıcılarda sorun yok.

Sorunun başlangıcına gelecek olursak adblocker uzantısını kaldırmadan önce 3 video uyarısı aldım ve inadına 3 videoyu yan sekmelerde AdBlock ile açtım. Daha sonra uyarının ciddiyetini kavradığımda ise AdBlock uzantısını Chrome'dan kaldırdım fakat kaldırmama rağmen bir süre daha AdBlock kapat uyarısı aldım. Ardından YouTube çerezlerini temizleyip CTRL+F5 ve Shift+F5 kombinasyonları ile sayfayı yeniledim. AdBlock uyarısı gitmişti fakat bu sefer de her video öncesi ekran bu şekilde kalıp beni bekletmeye devam etti.

YouTube'a geri bildirimde bulundum fakat bu aptal durumdan kurtulmak istiyorum. Çözüm önerilerinize açığım.

İlgili ekran görüntüsü:

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı