Çözüldü Chrome'da YouTube yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrebilir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
2 gündür YouTube için yavaşlama sorunu yaşıyorum. Neredeyse açılmıyor sayfalar. Chrome kullanıyorum.
AdBlock yüzünden olduğu birçok yerde yazılmış ama eklentileri kaldırdım aynı devam ediyor.
Hatta Google aramalar bile yavaşladı. Televizyondan telefondan hiç yavaşlamadan çalışıyor.
Var mıdır düzelmenin bir yolu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Chrome'un performans ve sistem kısmındaki aşağıdaki ayarları açın. Bu ayarlarınız açıksa ve hala kasıyorsa bilgisayara Malwarebytes veya Kaspersky ile tam tarama yapın.

1716627302944.png

1716627270377.png

Taramadan sonra da sorun hala devam ediyor ise Chrome'u resetleyin. (chrome://settings/reset)
Merhaba.
2 gündür YouTube için yavaşlama sorunu yaşıyorum. Neredeyse açılmıyor sayfalar. Chrome kullanıyorum.
AdBlock yüzünden olduğu birçok yerde yazılmış ama eklentileri kaldırdım aynı devam ediyor.
Hatta Google aramalar bile yavaşladı. Televizyondan telefondan hiç yavaşlamadan çalışıyor.
Var mıdır düzelmenin bir yolu?
Antivirüsler de yapıyor olabilir. Hangisini kullanıyorsunuz?

Chrome'un performans ve sistem kısmındaki aşağıdaki ayarları açın. Bu ayarlarınız açıksa ve hala kasıyorsa bilgisayara Malwarebytes veya Kaspersky ile tam tarama yapın.

1716627302944.png

1716627270377.png

Taramadan sonra da sorun hala devam ediyor ise Chrome'u resetleyin. (chrome://settings/reset)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Eki Görüntüle 2204016

Eki Görüntüle 2204015

Malwarebytes işe yaradı hocam. PC sıkıntılıymış. Teşekkür ederim yardımların için.

Geri
Yukarı