Chromium Edge Xbox'ta yok

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba, Xbox'ım da normal eski Edge var, ama bazı videolarda Chromium Edge kurulmuş ve hatta Windows 365'i Xbox üzerinden deneyenleri görmüştüm. Bu Chromium Edge'yi nasıl yükleyebilirim?

Chromium Edge'i şu anda Xbox Insider Alpha Skip-Ahead kullanıcıları kullanabiliyor. Genel olarak stabil sürümü yayınlanmadı henüz.

Alpha Skip-Ahead grubuna katılmak istersen Xbox'ta Insider Hub uygulamasını indirerek uygulamada bulunan anketi doldurup katılmak için davet bekleyebilirsin fakat bu Alpha sürüm yazılımlar stabil olmaz genelde, konsolda sorunlar yaşayabilirsin.

Insider Hub'da tam olarak nerede (1 - 2 kez Minecraft için girip betasına bakıyordum, yani sadece o kadar bilgim var)

Hayır o anlamda değil, anket tam olarak neresinde :D

Pardon yanlış anladım. 😀 Anket sanırım belli aralıklarla açılıyordu yeni kullanıcılar için ve katılma şansı için Omega, Beta gibi diğer gruplarda bulunup Insider programına bir şeyler katmış olmak gerekiyor. Insider olarak bug vs. raporladığında puan kazanıyorsun Insider Hub içerisinde, anket açıldığında ise doldurup davet için bekleyebiliyorsun. Hatırladığım kadarıyla böyle idi.

Geri
Yukarı