Chromium host executable virüs müdür?

adsa4512

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar! Ben 9 ay önce virüslü bir program indirmiştim. Yanında chromium da gelmişti. Format attırmadan bir şekilde silmiştim. Az önce görev yöneticisinde Chromium host executable adlı bir program gördüm. Ama Autodesk dosyasındaydı (eskiden 3D modelleme ile uğraşmışlığım var) bilgisayarımda Kaspersky yüklüydü o hata vermedi ve Virus Total (67 anti virüs) bir şey bulamadı. Bu virüs müdür, virüs ise nasıl silmeliyim? İyi günler...

Virüs olduğunu sanmıyorum fakat şüpheleniyorsanız VirusTotal'den bakabilirsiniz.
Şimdi fark ettim zaten virüs dediğim şeyi 10 Ağustos ta indirmişim. Bu 3 Haziran da inmiş :D
AutoDesk özelliği.
AutoDesk i nereden indirdiğimi anlamanın bir yolu var mı ? Bir de bir arkadaşa sordum orijinal siteyse bile virüs olabilir diyor. (Çokta ciddiye almadım ) ama teyit ettirmek için size sorayım ne diyorsunuz?

Şimdi fark ettim zaten virüs dediğim şeyi 10 Ağustos'ta indirmişim. Bu 3 Haziran da inmiş :D

Autodesk'i nereden indirdiğimi anlamanın bir yolu var mı? Bir de bir arkadaşa sordum orijinal siteyse bile virüs olabilir diyor. (çok da ciddiye almadım ) ama teyit ettirmek için size sorayım ne diyorsunuz?

Eğer CCleaner vb bir uygulamayla tarayıcıyı temizlemediyseniz dosyayı indirdiğiniz tarayıcının indirilenler bölümünde gözükmesi lazım.

Eğer CCleaner vb bir uygulamayla tarayıcıyı temizlemediyseniz dosyayı indirdiğiniz tarayıcının indirilenler bölümünde gözükmesi lazım.
1617111491901.png

Altında bu link var , kendi sitesi değil mi ? Kusura bakmayın böyle konularda biraz paranoyağım

Geri
Yukarı