Steam CI Games yayıncı indirimleri

Sağ olun hocam 3 aydır Steam'e girmiyordum, diyorum bende ne eksik meğerse moralimi bozacak bir şeye bakmıyormuşum.

1714428374800.png

1714428357579.png

Sniper Ghost Warrior 3'ü oynamak isteyip de zamanında tereddüt etmiş kişiler için söyleyebilirim ki oyun şu an hem optimizasyon hem de buglar açısından çok daha düzgün bir halde. Fiyatı da oldukça uygun. Far Cry konseptinde ama daha farklı bir tarzda oyun arayan arkadaşlara duyurulur.

Diğer oyunlardan, özellikle de Operation Thunderstorm ve Royal Marines Commando gibi F.E.A.R. bozmalarından ise uzak durmakta fayda var. Sniper Ghost Warrior 2 de bir Crysis havası almak için denenebilir, o da fena değildir.

Sniper Ghost Warrior 3'ü oynamak isteyip de zamanında tereddüt etmiş kişiler için söyleyebilirim ki oyun şu an hem optimizasyon hem de buglar açısından çok daha düzgün bir halde. Fiyatı da oldukça uygun. Far Cry konseptinde ama daha farklı bir tarzda oyun arayan arkadaşlara duyurulur.

Diğer oyunlardan, özellikle de Operation Thunderstorm ve Royal Marines Commando gibi F.E.A.R. bozmalarından ise uzak durmakta fayda var. Sniper Ghost Warrior 2 de bir Crysis havası almak için denenebilir, o da fena değildir.
SGW3, 1 ve 2 ile bağlantılı mı?

Güzel indirimler var, konu için teşekkürler hocam.

Ghost warrior serilerine hiç ısınamadım, çok yapay ve sığ geldi bana, fakat Lords of the Falleni souls like türlerini oynamaya başladığımdan beri deneyimlemek istiyordum, çok olumlu incelemeler almadı ama biraz farklılık denemişler o yüzden deneyeceğim satın aldım bakalım ne zamana kısmet olursa artık oynamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı