Çiçeksepeti Aynı gün kargo firması

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhaba. Sevgilime aynı gün kargo ile hediye yolladım. Ama 16.00'a kadar teslim edilmesi gerekiyor. Canlı destekten satıcıya bildirilmesi konusunda talep oluşturdum ama ek olarak da kargo firmasına da bilgilendirme yapmak istiyorum. Aynı gün kargoyu İstanbul içine hangi kargo firması getiriyor biliyor musunuz? Nasıl iletişime geçebilirim?

Merhaba. Sevgilime aynı gün kargo ile hediye yolladım. Ama 16.00'a kadar teslim edilmesi gerekiyor. Canlı destekten satıcıya bildirilmesi konusunda talep oluşturdum ama ek olarak da kargo firmasına da bilgilendirme yapmak istiyorum. Aynı gün kargoyu İstanbul içine hangi kargo firması getiriyor biliyor musunuz? Nasıl iletişime geçebilirim?
Çiçek sepeti müşteri hizmetleri ile görüşürsen detaylı bilgi verirler.

Bilgi vereceklerini zannetmiyorum.
Çicek Sepeti Müşteri Hizmetlerini arayacaksın.
Aynı gün kargo şeklinde bir alışverişim oldu ve hangi kargo firması ile gönderim sağladığınızı öğrenebilir miyim diyeceksin.
Eğer kurye ile gönderiyorlar ise genel de kurye numarasını paylaşmıyorlar.
Siz talebinizi bize iletin biz iletişime geçelim diyorlar ya da sizi aramaları için onlara bilgi vereyim diyorlar ve kısa bir süre sonra kurye seni arayarak şikayetini ya da sormak istediğin ne varsa ona göre hareket ediyor.
Sormadan hiçbir fikrin olamaz yani ARA SOR ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı