Çift ekran performans düşmesine neden olur mu?

CemreCan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemim ile yayın yapmaktayım. Ekranım 1440p Samsung C27hg70. tek ekran üzerinden yayın yapıyorum. Aşağıda linkini göndermiş olduğum ürünü satın alarak ikinci monitör olarak kullanacağım. Genelde Apex ve single player oyunlar oynuyorum. İkinici monitörü bağladığımda yayında drop vs yaşar mıyım? Yaşarsam bu sorunun genel nedeni ne olacaktır? 100 MB indirme 10 MB yükleme hızında internete sahibim.

2. Monitör

Sistem:

Gigabyte B450 Gaming X / RTX 2070 Super Windforce OC 3x / Ryzen 5 3600 / Corsair RGB Pro 2x8 3200 mhz / Toshiba P300 2TB / Corsair MP510 / Corsair iCue 220T / Corsair Harpoon Wireless / Corsair Void Elite Wireless / Corsair K70 MK.2 Red Switch / SAMSUNG C27HG70

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle cevaplar için herkese teşekkür ederim. Aynı sistemim ile televizyonumu 2. Monitör olarak kullandığımda donma ve kasma yaşamaktayım. Oyunum akıcı fakat yayında düşüşler oluyor. Yayın ekranına dönüp baktığımda % kayıp oluştu gibi bildirimler alıyorum. Aynı şeyi monitör ile de yaşarım diye korkuyordum açıkçası.

Arkadaşlar öncelikle cevaplar için herkese teşekkür ederim. Aynı sistemim ile televizyonumu 2. monitör olarak kullandığımda donma ve kasma yaşamaktayım. Oyunum akıcı fakat yayında düşüşler oluyor. Yayın ekranına dönüp baktığımda % kayıp oluştu gibi bildirimler alıyorum. Aynı şeyi monitör ile de yaşarım diye korkuyordum açıkçası.

Televizyon ile monitörü karıştırmayın ikisi farklı şeyler. Televizyonların %90'ı PC ile optimize çalışmaz. Merak etmeyin monitörde böyle bir sorun olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı