Çift el mouse önerisi

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Pugio alırsam mousepad'i sana gönderirim. Kauçuk sevmiyorum kumaş olsaymış keşke. 😂
Teşekkürler hocam fakat bana vermek yerine hediye gelen mousepad'i satıp kumaş alabilirsiniz. Hem bedava mousepad almış olursunuz. 😀

Bana vermek yerine hediye gelen mousepad'i satıp kumaş alabilirsiniz. Hem bedava mousepad almış olursunuz. 😀

İncelemeye baktım da bu İtopya'daki sanırım Pugio 1 modeli yani oradaki özellikleri pek yok, hatları da biraz köşeli geldi. Pugio 2 ise sağlam aletmiş yalnız.

İncelemeye baktım da bu İtopya'daki sanırım Pugio 1 modeli yani oradaki özellikleri pek yok, hatları da biraz köşeli geldi. Pugio 2 ise sağlam aletmiş yalnız.
Araştırdığım kadarıyla Pugio 2 modeli sadece İtopya'da bulunuyor fakat fiyatı 655 TL.

Araştırdığım kadarıyla Pugio 2 modeli sadece İtopya'da bulunuyor fakat fiyatı 655 TL.

Şunu çok beğendim ne dersin? Kolayca açılması ve switchlerinin değişmesi olayı çok iyi görünüyor. Tasarımı ve rengi de oldukça hoş. Videosunu da buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu çok beğendim ne dersin? Kolayca açılması ve switchlerinin değişmesi olayı çok iyi görünüyor. Tasarımı ve rengi de oldukça hoş. Videosunu da buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asus'un kendi sitesinden baktığım kadarıyla Impact 2'nin IPS hızı daha çok. Bence alınır.

Son düzenleme:
Asus'un kendi sitesinden baktığım kadarıyla Impact 2'nin IPS hızı daha çok. Bence alınır.

Hepsiburada'da indirimde buldum iyi görünüyor. Electro Punk modelinin tek farkı pembe tuş ve tekerlek gibi görünüyor? 220 TL.

Hepsiburada'da indirimde buldum iyi görünüyor. Electro Punk modelinin tek farkı pembe tuş ve tekerlek gibi görünüyor? 220 TL.

Umduğumdan ucuz fiyatı. Bence 200 TL'ye alınacak farelerden biri. Araştırdığım kadarıyla dediğiniz gibi tek farkı scroll rengi ve pembe tuş.

G102 Lightsync tavsiye ederim piyasadaki en kaliteli sensörlerden birini kullanıyor.
G203'le tek farkı kablosu, G102'nin kablosu daha ince.

Geri
Yukarı