Çift GTX 980 SLI vs GTX 980Ti testi?

SedoRKinG

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar cümleten.

Merak ettiğim konu çift GTX 980 SLI ile GTX 980Ti li aynı sistemde oyunlardaki performans nasıl olur.

Kağıt üstünde çift GTX 980 SLI deriz bir çoğumuz ama pratikte de aynı sonuç çıkar mı? Sitede GTX 980Ti'nin testi vardı sanırsam birde aynı sistemde çift GTX 980 SLI olarak aynı testler yapılırsa çok iyi olur karar vermemiz açısından.

@Recep Baltaş ve @Ali Güngör'den birde bu şekilde bir test ve inceleme bekliyoruz.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
SLI zaten o karttan 2 tane takmak demektir. Yani çif demenize gerek yok. Sorunuza gelince Normalde 980Ti çok daha performanslı ama SLI ne olur bilmem.

SLI zaten o karttan 2 tane takmak demektir. Yani çif demenize gerek yok. Sorunuza gelince Normalde 980Ti çok daha performanslı ama SLI ne olur bilmem.
SLI çift demek tam olarak doğru olmaz 3-4 olabilir ben kesin olarak bir sayı belirtmek için çift dedim. Bir başkası 4 GTX 980 SLI testide isteyebilir.

An itibariyle GTX 980 Ti'nin altında kalkamayacağı yük, performas olmayacaktır. Fakat genel anlamda 2x 980 SLI daha performanslı olacaktır.

Nvidia'da SLI sadece aynı marka model ekran kartları ile kullanılabilir diye bir not düşeyim, siz olmasanız bile başka bir kullanıcı yanlış anlayıp GTX 980+ GTX 980Ti sanmasın. SLI rehberi, testi için not aldık.
Teşekkür ederim Ali bey bekliyoruz en kısa zamanda, haklısınız bende zaten GTX 980 SLI ile sadece tek GTX 980Ti'nin karşılaştırmasını kastediyorum birde Titan X veirleriylede karşılaştırılırsa bu konfigürasyon çok iyi olur.
Kısaca;
GTX 980 SLI vs GTX 980Ti
GTX 980 SLI vs Titan X
Şeklinde test edip değerlendirebilirseniz yeni sistem kuracaklara çok güzel bir fikir verecektir.

Teşekkür ederim Ali bey bekliyoruz en kısa zamanda, haklısınız bende zaten GTX 980 SLI ile sadece tek GTX 980Ti'nin karşılaştırmasını kastediyorum birde Titan X veirleriylede karşılaştırılırsa bu konfigürasyon çok iyi olur.
Kısaca;
GTX 980 SLI vs GTX 980Ti
GTX 980 SLI vs Titan X
Şeklinde test edip değerlendirebilirseniz yeni sistem kuracaklara çok güzel bir fikir verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstediğin video bu sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı