Çift monitör aynı anda çalışmıyor

HasanCan Polat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlık saçma gelebilir fakat gerçekten şu an durum bu. 2 monitörü sorunsuz kullanırken görüntü birden gitti. 2. birlikte bağlıyken görüntü DisplayPort'ta takılı olan MAG272CQR monitöre geliyor. DP kablosunu çıkarınca diğerine geliyor yani aynı anda çalışmıyorlar. Daha önce bu sorun yoktu.
Not: 2. monitörde VGA to HDMI dönüştürücü takılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir güncelleme oldu mu? Yeniden başlattınız mı? Tüm sistem nedir? Gökyüzü neden mavi? Bu tip soruların cevaplarıyla belki bir çözüme ulaşabiliriz.

Herhangi bir güncelleme oldu mu? Yeniden başlattınız mı? Tüm sistem nedir? Gökyüzü neden mavi? Bu tip soruların cevaplarıyla belki bir çözüme ulaşabiliriz.
r5 3600
rx6600xt
16gb 3200mhz
b450m a II asus
256 gb 870 evo
1. Monitör: MAG272CQR
2. Monitör: Sunny TV 24"

oyundaydım, ping yüksekti. alt tab attım yan ekranda görüntü gitti. Ne yaptıysam geri getiremedim restart attıgımda cpu overheating temperature mi bişi yazıyordu. Kapattım soğumasını bekledim. sonradan cpu v ayarlarını yaptım 1.2 v a ayarlı 4 ghz hız alıyorum. Bu olaylardan sonradır görünü yok sanki birbirlerine küsmüş gibiler

Kasanızı açıp bir temizleyip standart fabrika ayarlarına dönüp 1 gün kullanabiliyor musunuz?

Bugün bazı illerde 40C sıcaklık gördüğüm için aklıma ilk gelen "overheating temperature"nin aşırı ısınma sebepli olması geldi. Bu sadece CPU değil, RAM ve GPU için de geçerli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı