Çift monitör çözünürlük ayarları bozuldu

HayyaR

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Dün akşam Windows'um orijinal olmasına rağmen bir şekilde KMSpico bulaştı ve secoh Qad'ları sildim Kaspersky ile fakat içim rahat etmedi. Format atınca silindiğini söylemişler ve format attım. Format atarken bütün her şeyi silip sürücüleri temizlemesini istedim ve kurulum bitti. Şu an ise çift monitör kullanıyorum ve monitör ayarlarını yaptım her zamanki gibi ama ekran çözünürlüğünü 1920x1080'e çektikten sonra fark ettim ki o 2. ekranmış ve 2. ekranım kare. Ekranı normal çözünürlüğüne çektim ama iyice bozuldu gibi oldu. Ekranın sağ sol taraflarında siyahlıklar var. Monitörün kendisinden resetliyorum ama bir şey olmuyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki ekranın model numarasını ve bilgisayardaki maksimum ulaşabileceği çözünürlük değerlerini yazınız.

Detaylı bilgi yazmasanız yardımcı olamayız.

Her iki ekranın model numarasını ve bilgisayardaki maksimum ulaşabileceği çözünürlük değerlerini yazınız.

Detaylı bilgi yazmasanız yardımcı olamayız.
1. Monitör de sıkıntı yok. 2. Ekran samsung'un kare bir monitörü ve ayarlarda 1920*1080 e kadar çıkabiliyordu denedim ve bu oldu. Önerilen 1280*720 diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı