Çift monitör interneti etkiler mi?

jawRy1905

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Arkadaşlar ben 4 gün önce bilgisayarıma 2.monitör aldım ve taktım gayet sorunsuzca kullanıyorum ama o günden beri(veya denk geldi) internet bayağı yavaşladı oyunlarda ping değeri minimum 32 onda bir sorun yok ama bazen böyle çok uzunca bir süre 200-300 ping oluyor internete giremiyorum bile. Monitörle hiçbir alakası olduğunu düşünmüyorum ama yine de bir sorayım dedim. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift monitörün interneti etkilediği bir durum olamaz. Arka planda açmış olduğunuz uygulamalar varsa kapatın. Denk gelmiştir.

Teşekkür ederim gerçekten içim rahatladı monitörü boşuna mı aldım diye üzülüyordum demekki internetten kaynaklı

Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Arkadaşlar ben 4 gün önce bilgisayarıma 2.monitör aldım ve taktım gayet sorunsuzca kullanıyorum ama o günden beri(veya denk geldi) internet bayağı yavaşladı oyunlarda ping değeri minimum 32 onda bir sorun yok ama bazen böyle çok uzunca bir süre 200-300 ping oluyor internete giremiyorum bile. Monitörle hiçbir alakası olduğunu düşünmüyorum ama yine de bir sorayım dedim. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Hocalarımın dediği gibi çift monitörün herhangi bir etkisi olmaz.

Buna benzer bir olayı anltayim size. Ben TV'ye Laptop'u ikinci ekran olarak bağlıyordum. Wifi ile bağlayınca ciddi denk gelme falan değil 1-2 yıl boyunca interneti 3-5mbps olarak alıyordu. O zamanlar internetim 15 mbps'dı. Telefonda 15 bilgisayarda 3 falan alıyordu. TV kapatınca 15 oluyordu. Ethernet kablosu bağlayarak çözdüm sebebini hala anlamış değilim.

Buna benzer bir olayı anltayim size. Ben TV'ye laptopu ikinci ekran olarak bağlıyordum. Wi-Fi ile bağlayınca ciddi denk gelme falan değil 1-2 yıl boyunca interneti 3-5Mbps olarak alıyordu. O zamanlar internetim 15 Mbps'dı. Telefonda 15 bilgisayarda 3 falan alıyordu. TV kapatınca 15 oluyordu. Ethernet kablosu bağlayarak çözdüm sebebini hala anlamış değilim.

HDMI sinyali ile Wi-Fi sinyali çakışıyordur.

Geri
Yukarı