Çift monitör kullanırken düşük kalite oluyor

Hangi şekilde ekranları kullanıyorsun? Windows + P tuşuna bastığında kullandığında çıkan moddan bahsediyorum

Eğer yinele yaparsan ayrı ayrı her iki monitör için arkadaşların da dediği gibi çözünürlük ve yenileme hızı gibi ayarları seçmen gerekiyor gibi aklımda kalmış.

Laptopla bağlamanla alakalı.

Ekran kartın NVIDIA ise NVIDIA Denetim Masası'ndan monitörlerin çözünürlüğünü ve doğru hatırlıyorsam Hertz değerini de değiştirebiliyorsun. Ekran kartın AMD ise AMD'nin keni uygulamasında bulabileceğin bir şey.
intel uhd graphics ekran kartı ve şimdi dxdiaga bakınırken 1 ve 2. görüntü bölümlerinde ikisindede HDR desteklenmiyor diyo ondan kaynaklı sanırım tam anlamadım ama ekran kartı mı desteklemiyo HD yi

Hangi şekilde ekranları kullanıyorsun? Windows + P tuşuna bastığında kullandığında çıkan moddan bahsediyorum

Eğer yinele yaparsan ayrı ayrı her iki monitör için arkadaşların da dediği gibi çözünürlük ve yenileme hızı gibi ayarları seçmen gerekiyor gibi aklımda kalmış.
normalde yineleyi kullanıyodum zaten o hz kısmını falan baya kurcaladımda öyle düzelmedi

Harici ekran kartının sürücüleri kurulu mu? Laptoplarda bir dahili birde harici 2 grafik birimi olabiliyor. Mesela bi tanesi intel hd 5000 grafik diğeri 1050 gibi.
sanırım harici ekran kartı yok intel UHD graphicsten başka bişi bulamadım

Monitör modelini söylebilir misiniz?

AOC G2260VWQ6 21.5" 75 Hz 1ms​

Son düzenleme:
Hocam kullandığınız monitör TN panel belki IPS panellere alıştığınız için kötü gözüküyordur.
kanka yok harbi gözle görülür derecede kalitesiz dün geforce now aldım ana ekranı laptop ekranı yapıp oyunu hd 4k falan yapınca kalite anlaşılıyo ikinci monitöre alıpta oyuna girdiğimde direkt bulanıklaşıyo 1080p videodan 360p videoya düşürüyomuş gibi biraz kurcaladım HDR desteklemiyo falan diyo sanırım düzelmiyo bi arkadaş desteklemiyosa düzeltemezsin onu dedi

Yeni konular

Geri
Yukarı