Çift monitör sıkıntı çıkartır mı?

Yavuz0

Hectopat
Yayınlarda OBS veya chat olarak kullanmak için HDMI to VGA dönüştürücüsü ile ekran kartına 2. bir monitör bağlayacağım. Bağlayacağım 2. monitör VGA çıkışı olmasından da anlaşılacağı gibi biraz eski. Bu şekilde çift monitör kullanırsam ana monitörümde herhangi bir yırtılma, kırılma, çözünürlük sıkıntısı, iyi verim alamama gibi bir durum yaşanır mı?
(Ekran kartı: ROG STRIX 2060 Super)
(Ana monitör: MSI Optix MAG241C 23.6" 144Hz 1ms) ---> DisplayPort ile bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayınlarda OBS veya chat olarak kullanmak için HDMI to VGA dönüştürücüsü ile ekran kartına 2. bir monitör bağlayacağım. Bağlayacağım 2. monitör VGA çıkışı olmasından da anlaşılacağı gibi biraz eski. Bu şekilde çift monitör kullanırsam ana monitörümde herhangi bir yırtılma, kırılma, çözünürlük sıkıntısı, iyi verim alamama gibi bir durum yaşanır mı?
(Ekran kartı: ROG STRIX 2060 Super)
(Ana monitör: MSI Optix MAG241C 23.6" 144Hz 1ms) ---> DisplayPort ile bağlı.
Oyundaki fps düşecek başka birşey değil

Çok güzel yanılıyorsun dostum, o ekran kartını mantıken düşün tek ekrana görüntü vereceğine 2 ekrana veriyor. Kaybın 10-15 FPS olur. 20 bile olabilir.
Sen yanlış düşünüyorsun. İkisinde de oyun açılmayacak. Diğerinde basit chat ekranı görüntülenecek. İkisinde de oyun açılsaydı dediğin olabilirdi. Ben aylardır 2 monitör kullanıyorum konuda bahsedildiği gibi. Performans kaybı fark edilemeyecek kadar az.

Geri
Yukarı