Çift monitör sistemde monitörün birine görüntü gelip gidiyor

nanashii

Decapat
Daha fazla  
RAM
16gb
SSD veya HDD modeli
1tb ssd
Ekran kartı
1050ti
İşlemci
intel i5 9400f
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Derdimi daha iyi anlatabilmek adına videoda anlattım. Yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana.

Monitöründe bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, windows ayarlarında bir sıkıntı var gibi.

Bir keresinde buna benzer bir hatayı arkadaşımda yaşamıştı ve bizde kafayı yiyecek durumdayken sadece 1 ve 2.ekranın yerini değiştirmiştik, düzelmişti.

Bir denemeni tavsiye ederim belki düzelir monitörü kırmana gerek kalmaz 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Derdimi daha iyi anlatabilmek adına videoda anlattım. Yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana.
Bendede oluyordu Monitor ile kasa arasında bağlantı kablosunda sorun olabilir tutmama gibi.

Monitöründe bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, windows ayarlarında bir sıkıntı var gibi.

Bir keresinde buna benzer bir hatayı arkadaşımda yaşamıştı ve bizde kafayı yiyecek durumdayken sadece 1 ve 2.ekranın yerini değiştirmiştik, düzelmişti.

Bir denemeni tavsiye ederim belki düzelir monitörü kırmana gerek kalmaz 😅
Denedim, olmadı maalesef.
Ben ekran kartını güncelleyince çözülüştü.
Kontrol ettim, güncel.
Çok basit gibi gelebilir ama kabloları kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Onu da kontrol ettim, hatta iki monitörü de çoklu prizden çıkartıp farklı prize taktım.
Bendede oluyordu Monitor ile kasa arasında bağlantı kablosunda sorun olabilir tutmama gibi.
Şimdi şöyle söyliyim iki monitör de vga fakat ben birini hdmi dönüştürücü ile kullanıyorum diğerini başka bir dönüştürücü ile kullanıyorum adını unuttum şimdi. İki vga kablosunu da çıkartıp birbirinin dönüştürücü taktım yine olmadı.
Ek olarak şunu da söylemek istiyorum; normalde 2. ekran olarak kullandığım sağdaki ekranı eskiden ana ekranım olarak kullanıyordum arkadaşım yeni monitör alınca eskisini bana verdi ben de onu ana ekranım yapma kararı aldım. Bu monitör bana geldiği ilk günden beri bu şekilde "win+p, ekranları genişlet" bu kombinasyonu 20-30 kere yaparak kullanıyordum böyle yapınca ekran kalıcı hale geliyordu. O zamanlar da çözümüne bakmıştı fakat bulamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı