Çift monitörde ekran soluklaşıyor

telefunkenemre

Zeptopat
Daha fazla  
Selam 2 haftadır ASUS TUF Gaming VG27vq monitörü BenQ 60 Hz monitör ile birlikte kullanıyorum. İlk problemim DotA 2'ye girdiğimde bazen renkler soluklaşıyor ve canlılığını yitiriyor mouse diğer monitöre çektiğim zaman normale dönüyortekrar ana ekrana geldiğim zaman renk tekrar soluklaşıyor. Bir diğer problemim ise uyku modunda ya da ekranın kararmasında tekrar oyuna girdiğim zaman hangi oyun olursa olsun ana ekrana tıkladığım zaman görüntü gidiyor diğer ekrana geçip tıkladığım zaman ana ekrandan görüti alabiliyorum. VG27vq monitörüm DisplayPort ile bağlı diğeri ise hdml ile bağlı. ASUS TUF Gaming 3060 Ti. i5 12400F işlemciye sahibim şimdiden teşekkür ederm iyi oyunlar.

Bazı oyunlar renklerle oynayabiliyor. Bir tek Dota 2'de mi oluyor bu sorun? Belki Dota 2'ye özel bir profil de ayarlanmış olabilir ayarlardan.

Bazı oyunlar renklerle oynayabiliyor. Bir tek Dota 2'de mi oluyor bu sorun? Belki Dota 2'ye özel bir profil de ayarlanmış olabilir ayarlardan.
Renk solması evet sadece dota2 de oluyor ancak diğer problem her oyunda oluyor çift ekrandan tek ekrana geçince sorun düzeliyor. Ancak dota2 deki renk solması malesef düzelmiyor. Renk ayarlarıma baktım değişmiyor

Geri
Yukarı