Çift monitörde görüntü gelmiyor

G4m3R_TR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine teknikerliği
Herkese merhaba, uzun süredir bir problemim var. Sapphire Pulse RX 5700 XT model ekran kartım var ve çift monitör kullanıyorum, birisi Vievsonic XG2730 diğeri ise ASUS VP248QG modelleri. PC'yi açtığım zaman çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Herhangi bir monitörden birinin DP girişini çıkarınca açılıyor. Sorun tam olarak da bu, her ikisini de DP ile bağladığım için mi açılırken görüntü gelmiyor? Yoksa başka bir ayar mı yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ekran karti denetim masasina gir bak.
Pc yi açtığımda her iki giriş de bağlıyken görüntü gelmiyor. 2. Monitörü yani asus U çıkarıp açtığımda görüntü 1. Monitörden yani wievsonic den geliyor, daha sonra asus u tekrar taktığım zaman her iki ekrandan da görüntü alıyorum. Sorunum sadece açılış kısmında hocam

Windows işletim sisteminizi her hangi bir key ile aktif etmeden kullanıyorsanız Microsoft buna izin vermiyor.

Hmm anladım,Teşekkür ederim bilgi için...
Edit : sorun çözüldü. Şöyle ki, her iki monitör de displayport girişiyle bağlı olduğu zaman pc açılırken görüntü gelmiyordu. Fakat 2. Monitörü hdmı ile bağladıktan sonra sorun çözüldü...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı