Çözüldü Çift Monitörde Mouse imleci İkinci Monitörde Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quadrionss

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çift monitöre ilk defa geçiş yaptım ve en başta her şey sorunsuzken, monitörlerin sırasını düzeltmek uğruna bazı şeyleri bozdum. Windows+P tuşuna basarak ekranı "uzat" dediğimde imleç tamamen ikinci ekrana geçiyor ve birinci ekrana tekrar gelmiyor. İkinci ekranda açtığım her şey ikinci ekranda açılmadan birinci ekranda açılıyor. Aynı şekilde "yinele" yaptığımda da ikinci ekrana geçiyor tamamen ve yine aynı şekilde birinci ekrana gelmiyor. Birinci ekranı kullanabilmemin tek yolu ikinci monitörü pasifleştirmek.

Çok basit bir çözümü de olabilir, gerçekten bu konuda acemi olduğumdan hiçbir şey yapamadım. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1688541641979.png

Hocam bu menüden iki ekranınızın da hangi numarayla tanımlandırıldığını kontrol edip ona göre masanızdaki konumuna göre ayarlarsanız sorun düzelecektir.
Arkadaşım doğru çözümü söylemiş.

Eki Görüntüle 1848415

Hocam bu menüden iki ekranınızın da hangi numarayla tanımlandırıldığını kontrol edip ona göre masanızdaki konumuna göre ayarlarsanız sorun düzelecektir.
Gerçekten hiç aklıma gelmedi. Şimdi, diğer taraftan imleci ittirince ana monitöre geçiş yaptı, dediğiniz gibi düzelttim. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı