Çözüldü Çift monitörde oyunu ikinci monitör ile açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptop kullanıyorum ve ek olarak monitör aldım 60 Hz - 24 inç. Oyunları pencere modunda alıp ikince ekrana aktarıp öyle açıyorum, direkt oyunları 2. monitörde açmanın yolu var mı? Ek olarak oyunları ikinci monitörde açtığımda solda ana ekrana geçince oyun Alt+Tab yapıyor bunu engellemenin yolu var mı?

Masaüstüne sağ tıklayıp görüntü ayarlarına git, sonradan taktığın ekranı seç, hangisi olduğunu bilmiyorsan algılaya tıkla, seçtikten sonra bu ekranı ana ekranım yap gibi bir seçenek olması lazım ona tıkla olması lazım.

Masaüstüne sağ tıklayıp görüntü ayarlarına git, sonradan taktığın ekranı seç, hangisi olduğunu bilmiyorsan algılaya tıkla, seçtikten sonra bu ekranı ana ekranım yap gibi bir seçenek olması lazım ona tıkla olması lazım.

Vallahi onu yapıyorum elektrik gidiyor ana ekran gidince laptopdaki ekranda gidiyor bir şeyler oluyor açıkcası :D ama yine deneyeyim onu bir teşekkürler.

İlk yaptığımda oldu fakat CS:GO'ya geçtiğim zaman oradaki çözünürlük ayarlarını oynayınca tekrar eskisi gibi oldu anlamadım neden oldu. Sabah gayet güzel çalışıyordu.

Vallahi onu yapıyorum elektrik gidiyor ana ekran gidince laptopdaki ekranda gidiyor bir şeyler oluyor açıkcası :D ama yine deneyeyim onu bir teşekkürler.

İlk yaptığımda oldu fakat CS:GO'ya geçtiğim zaman oradaki çözünürlük ayarlarını oynayınca tekrar eskisi gibi oldu anlamadım neden oldu. Sabah gayet güzel çalışıyordu.

Tam ekran pencereli yapınca düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı