Çift PC ile yayın yapmak

serkan77

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar herkese. Kafam çok karıştı bu yüzden yazmak istedim. Elgato HD 60 Pro cihazım var ve bu cihaz ile PS4'ü bağlayıp yayın yapabiliyordum. Çift PC yayın yapmaya karar verdim evdeki laptobu değerlendireyim dedim. Gaming PC'deki yükü laptop ile daha yüksek FPS ile oynarken veririm diye ama bir türlü laptopa görüntü gelmedi. Şimdi olay şu, internette olan videolarda hep HD 60S ile bağlantılar yapılmış. Benim HD 60 Pro ile görüntü almam için bu aygıtın stream PC'de mi takılı olması gerekiyor? Bu capture card benim Gaming PC'mde takılı. Amacım görüntüyü laptopa capture card ile aktarıp yayını laptoptan vermek. Ben kablolamayı da şöyle yaptım. Capture Card'ın inputtan gelen kabloyu ekran kartıma taktım. Outputtan çıkan kabloyuda laptobun HDMI girişine taktım. Nerede yanlış yapıyorum anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı