Çift SIM kartlı IPhone'da eSIM mevcut mu?

Asadov.s.life

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Bildiğiniz gibi yurt dışı cihazlarda her hat için 4 ay kullanım süresi mevcut ve bu hakkımız her yıl yenilenmekte bende dubai'den 13 Pro Max almak istiyorum çift simli versiyonu olandan bilmek istediğim çift simli olanlarda + e SIM mevcut mu? Niyetim telefonu kaydettirmeden bu şekilde kullanmak 4+4+4 sonra yeni hakkımızda bunu devir ettirmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Bildiğiniz gibi yurt dışı cihazlarda her hat için 4 ay kullanım süresi mevcut ve bu hakkımız her yıl yenilenmekte bende dubai'den 13 Pro Max almak istiyorum çift simli versiyonu olandan bilmek istediğim çift simli olanlarda + e SIM mevcut mu? Niyetim telefonu kaydettirmeden bu şekilde kullanmak 4+4+4 sonra yeni hakkımızda bunu devir ettirmek.

iphone larda iki sim var. fiziksel iki simli olanlardan apple Çin sitesinde özelliklerde 2 nano sim olduğu yazıyor.

linki: iPhone 14 Pro 和 14 Pro Max - 技术规格 açtıktan sonra inglizceye çevirmen gerekiyor en alta yazıyor

ekran görüntüsü bu şekilde

Dosya Ekleri

• ch.jpg
    ch.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 287
İphone daki esim fiziksel sim değil. Size bir barkod veriyorlar onu okutuyorsunuz. İmei kaydı yaparken de aynı anda hem normal imei hem de esim kayıt yapıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı