Çifte öneri

Özel sohbetler olabilir. (Grup halinde.)
Sanmıyorum.
Konulara daha hızlı bakılabilir.
Daha fazla moderatör alınması demek. Daha fazla moderatör de kadro kalitesinin düşmesi demek.(Moderatör olma potansiyeline sahip arkadaşlar var, yanlış anlaşılmasın)
Cezalılar arasında bir sosyal oluşturabilir
Bu kısmı anlamadım. Cezalıların kendi forumu mu olacak?

3. Önerim: Cezalılar arasında bir sosyal oluşturabilir. (daha sıkı kurallarla)
1783278_orig.png

Ne kadar sıkı kurallar olursa olsun.

Ayrıca o kadar sıkı kurallar daha çok moderasyon yükü demek ki forumda cezalıların muhabbet etmesi için daha çok moderatör alınması bana hiç mantıklı gelmiyor.

Her şeyi geçtim cezanın bir anlamı kalmaz :D

Sanmıyorum.

Daha fazla moderatör alınması demek. Daha fazla moderatör de kadro kalitesinin düşmesi demek.(Moderatör olma potansiyeline sahip arkadaşlar var, yanlış anlaşılmasın)

Bu kısmı anlamadım. Cezalıların kendi forumu mu olacak?
Yani insanları rahatsız etmicek şekilde daha iyi denetlenecek ki birdaha yapmasınlar. Daha doğrusu şunu demeye çalıştım atıyorum geçen gün yaşadım PC bozulmuştu. Yabancı kaynaklarda bilgisiyarlar açılıyordu aynı sorunda ama bende açılmıyordu.

Discord yazınca kaldırıyorlar genelde.
Anlatamadım sanırım. Zaten çeşitli Discord sunucularında gruplaşma, kendi aralarında konuşma söz konusu. Bu istenmeyen bir şey. Sosyal üzerinden grup sohbet açmak bu istenmeyen durumun Sosyal üzerinde gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamak demek.

Özelden yardım zaten direkt yasak. Gerekmediği halde Discord yazarsan kaldırırlar çünkü üstteki paragraf...

Anlatamadım sanırım. Zaten çeşitli Discord sunucularında gruplaşma, kendi aralarında konuşma söz konusu. Bu istenmeyen bir şey. Sosyal üzerinden grup sohbet açmak bu istenmeyen durumun Sosyal üzerinde gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamak demek.

Özelden yardım zaten direkt yasak. Gerekmediği halde Discord yazarsan kaldırırlar çünkü üstteki paragraf...
Bazen yardım istemesek bile attıyorlar. Çok yaşadım.

Benim uzun yazılar yazdığım konu neden 10-12 dakika içinde onaylanıyor? Çok yazım hatası yapan sizsiniz ve bununla birlikte ceza alıyorsunuz.

Moderatörler zaten hızlıca bakıyorlar sadece gece yarısında bakamıyorlar onları da sabah onaylıyorlar zaten.

Grup değil de bire bir özel konuşma açılabilmesini isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı