Cihazı servise vermeden doğrudan THH'ye başvuru yapılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Öncelikle 15 günlük telefonda ghost screen sorunu oluştu. Bu durumda cihaz ayıplı ürün olarak kabul edilebilir mi? İkincisi ise, servisle hiç uğraşmadan doğrudan THH'ye cihazı verebiliyor muyuz yoksa öncelikle iade talebimizi reddetmesi mi gerekiyor servisin? Çünkü ne onarım ne de değişim talep etmeyeceğim. 15 Günlük cihazın onarılmasına evet demem. @BilgisayarKurdu Hocam siz daha iyi biliyorsunuz diye hatırlıyorum THH konusunu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Servisten belge almanız lazımdı yanlış hatırlamıyorsam.

1. Servise kalmış bir olay.
2. Öyle olay yaşamadım fikrim yok.

Önce satın aldığınız yer ile iletişime geçin. Büyük ihtimalle sorun çıkarmazlar. Çıkarırlarsa da servise göndermeniz daha kısa sürebilir.

Direkt servise vereceğim. Satın aldığım yere verip, onların da servise göndermesini bekleyemem.

Direkt servise vereceğim. Satın aldığım yere verip, onların da servise göndermesini bekleyemem.
Hayır arayıp sorun benim telefonumda böyle bir sorun var iade alır mısınız diye. Ben öyle monitör iade ettim 3 günde paramı geri verdiler. Sorunu da bir kağıda yazın. Önce aldığınız yeri aramanız tavsiyemdir

Hayır arayıp sorun benim telefonumda böyle bir sorun var iade alır mısınız diye. Ben öyle monitör iade ettim 3 günde paramı geri verdiler. Sorunu da bir kağıda yazın. Önce aldığınız yeri aramanız tavsiyemdir

Kendilerine yazdım zaten WhatsApp üzerinden konuştuk. Hepsiburada'dan almıştım. İade alır mısınız diye soramam çünkü servis raporu istiyorlar, servis raporu olmadan hiçbir işlem yapamazlar, yapmazlar. Ben Hepsiburada'ya gönderirsem onlar da rapor için servise verecek, süreç uzayacak. En doğrusu, doğrudan servise göndermek.

Kendilerine yazdım zaten WhatsApp üzerinden konuştuk. Hepsiburada'dan almıştım. İade alır mısınız diye soramam çünkü servis raporu istiyorlar, servis raporu olmadan hiçbir işlem yapamazlar, yapmazlar. Ben Hepsiburada'ya gönderirsem onlar da rapor için servise verecek, süreç uzayacak. En doğrusu, doğrudan servise göndermek.
Satıcı Hepsiburada ise servise götürün aynen. Ben başka satıcı sanmıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı