Cihazımın bağlı olduğu Windows hesabı cihazıma erişebilir mi?

vondervottimeis

Femtopat
İyi günler herkese,

Bugün 19 liraya Forza Horizon 4 hesabı gördüm İnternet'te ve satın aldım. Satıcının Windows Store hesabını cihazınıza giriş yapmanız gerekiyor. Satıcının Windows hesabından kendi cihazımı kaldırmama rağmen Windows Store'da hesabı hala kayıtlı, sizce bilgisayarıma herhangi bir şekilde erişebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler herkese,

Bugün 19 liraya Forza Horizon 4 hesabı gördüm İnternet'te ve satın aldım. Satıcının Windows Store hesabını cihazınıza giriş yapmanız gerekiyor. Satıcının Windows hesabından kendi cihazımı kaldırmama rağmen Windows Store'da hesabı hala kayıtlı, sizce bilgisayarıma herhangi bir şekilde erişebilir mi?
O aldığınız hesap çalıntı veya çalıntı bir kart yoluyla alınan ve birden fazla kişiye de satılabilen hesaplar. Bu forumda o tarz korsan kullanım desteklenmiyor ve yardımcı olunmuyor. Tavsiyem iade edebiliyorsanız edin ve bir daha hiç bulaşmayın. Haklı bir kazanç yok o işte tamamen resmi olmayan ve yasaklanıp kapatılma ihtimali yüksek hesaplar. Bir gün bir bakmışsınız başkası giriş yapmış ve sizi hesaptan atmış.

Geri
Yukarı