Cihazlar ve sürücülere tanımadığım bir şey geldi

380015

Hectopat
Bilgisayarım'a girdiğimde yeni bir disk cinsi bir şey yüklendiğini gördüm tıkladığımda bir yer açılmıyor sildiğimde geri geliyor. Ayrıca başlangıçta 5 tane tanımadığım program görünüyor. Bu sorun nedir ve ne yapabilirim? Windows 10 64 Bit sistem güncel.
Sistemim.
R5 1600 AF.
RX570.
Corsair 8 GB 2X.
1 SSD(256 GB) 1 HDD(1t)

Dosya Ekleri

• sorun.PNG
    sorun.PNG
    30,6 KB · Görüntüleme: 47
Bilgisayarım'a girdiğimde yeni bir disk cinsi bir şey yüklendiğini gördüm tıkladığımda bir yer açılmıyor sildiğimde geri geliyor. Ayrıca başlangıçta 5 tane tanımadığım program görünüyor. Bu sorun nedir ve ne yapabilirim? Windows 10 64 Bit sistem güncel.
Sistemim.
R5 1600 AF.
RX570.
Corsair 8 GB 2X.
1 SSD(256 GB) 1 HDD(1t)
F diskini hangi yöntem ile sildiniz?

F diskini hangi yöntem ile sildiniz?

Disk Partition Manager ile nfst biçimlendirmesi kullandım.

Disk yönetimi bölümünden onun için ayrılan alanı diğer iki diske paylaştırın.

Disk yönetimini açtım fakat dediğiniz şeyi nasıl yapacağımı bulamadım tüm disklerin isimleri var neredeyse eskiden de böyleydi bir sıkıntı olmuyordu ekran alıntısını ekte vereyim.

Driver Booster mı kullanıyorsunuz? Öncelikle, onu kullanmayın. İkincisi, Kaspersky ile tam tarama yapın.

Tabii kaldırayım öyleyse fakat ondan olduğunu düşünmüyorum. En son Dark Bluetooth 5.0 dungle alıp takmıştım driver indirip kurmuştum.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp önce Diskpart'ı çalıştırıp daha sonra list disk komutunu deneyin.

Ekte ekliyorum.

Not: Son kurduğum programları da ekledim.

Dosya Ekleri

• sorun 2.PNG
    sorun 2.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 18
  • sorun 3.PNG
    sorun 3.PNG
    5,1 KB · Görüntüleme: 14
  • 321.PNG
    321.PNG
    21,3 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı