Çıkmaza girdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimin haklı veya haksız olduğu önemli değil. Her türlü sonuç aynı olacaki haklı olsaydınız da aynı olacaktı. Daha ilk kez yaşadınız sanırım. İlk kez olduğu için zor gelmiştir. Benim de böyle çok anılarım olmuştu, çok, çok daha kötüsünü yaşadım. Tabii kimsenin derdini küçümsemiyorum.

Benim de açtığım konu buydu bakın isterseniz. Ben böyle durumlarda benden daha kötü şeyler yaşamış birilerinin anısını görünce şükrediyorum. Belki sizde öylesinizdir.
Teşekkür ederim, konunuza bakıyorum şimdi.

Mesajınızı fazla dramatik buldum, anladım kadarıyla bir kaç aylık tanıdığınız ve sohbetinden hoşlandığınız biri artık size güvenmiyor ve sizden nefret ediyor, yapabileceğiniz en iyi şey si... çekmek yada kısaca yol verin.

Teşekkür ederim, konunuza bakıyorum şimdi.

Gidenler de olacak kalanlarda bu durumda kendinizi fazla yıpratmamak gerekir düşündükçe yer insan kendini ama giden çoktan gitti kalan zaten senin yanında ne demişler olmuşla bitmişe çare yok. Kimse kalıcı değil. Sizden daha değerli değil ya güveniyorsa zaten inanır yol ver gitsin değmezmiş en nihayetinde 3-4 ayın cöp oldu takma bence tecrübelerimden söylüyorum.

Aşık olmuşsun. Ama 2 3 ay terk etmişsin karşıdaki kişinin tavrı da senin üzülmen de normal. Aşk zordur insani yok eder üzme kendini çok.

@Melis_69 , zamana bırak karşına daha iyi biri çıkacaktır.

Yanlış kişiyi bulmuşsunuz ne diyeyim. Tecrübe kazanmış oldunuz en azından. Kafanızdan atmanız lazım hocam hayat devam ediyor 1 kişiye bağlı olmayın yeni kişiler bulun. Bende böyle bir şey yaşadım çok seviyordum sonra soğudu etti 8 ay peşinden koştum hiç bir şey değişmedi. Geçmiş olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı