Çikolata Nasıl Yenmeli

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Sporcu olduğum için soruyorum, sağlıklı besleniyorum ama ne kadar sağlıklı beslensem de insanın canı şeker çekiyor ve diyeti bozuyoruz. Şimdi ben çikolatayı birden yersem mi yoksa her gün 3 Kare yersem mi daha iyi olur?
Bence her gün 3 Kare tabi ama bir sormak istedim. ( Her gün 3 Kare derken ömür boyu değil tabi, çikolata 9 Kareyse 3 Günde bitecek. :) )

Şeker ve tuz sporcunun düşmanı da olsa, asla tüketilmeyecek diye bir kanun yoktur. Cüzi miktarlarda tükenebilir. Baklava falan yemektense çikolata gibi şeyler daha iyi olur.

Ben de spor yapıyorum ve öyle çok tatlıya düşkün biri değilim. Arada nadir canım isterse 2-3 çikolata yerim, o kadar. 9 kareli bir çikolatayı günlüğe değil de haftalığa böl. 7 günün 3 gününde günlük 3 kare çikolata çok da sorun yaratmayacaktır.

Tabii ki Dwayne abimizin vücudu gibi bir şey hayal ediyorsan şekere falan uzun yıllar elveda demelisin. Öyle bir amacın olmadığını düşünerek yorumumu yapıyorum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ben düzen olmadan löp diye yiyip, löp gibi göbek yapıyorum, stil olarak da belimi 90 derece büküp, sağ elimdeki çikolatayı, sağ bacağıma dolayıp, yatağımın üstünden atlarken yiyorum erimesine yardımcı oluyor

Ben de spor yapıyorum, fakat her türlü zararlı, yağlı, şekerli ve tuzlu yiyecekleri kendime acımadan yiyorum. Ayrıca kilom ideal, gayet de sağlıklıyım.

Son düzenleme:
Ye gitsin. Gencsen dokunmaz zaten. :D Bugun de benim canim baklava cekti fakat taze baklava bulamadigimdan dolayi ben de gittim ulker cikolata aldim hem de antep fistikli. Ahahah. :D Bundan sonra cikolata yiyecem. :D

Nasıl yemeli darken yeme teknikleri ile ilgili bir soru soruluyor sandım :D Şahsen ben bir parça alıp üst damağıma yapıştırıp orada eritirim dilimle. Muazzam bir duygu :)
Ben de aynı şekilde yiyorum. :D
Ye gitsin. Gencsen dokunmaz zaten. :D Bugun de benim canim baklava cekti fakat taze baklava bulamadigimdan dolayi ben de gittim ulker cikolata aldim hem de antep fistikli. Ahahah. :D Bundan sonra cikolata yiyecem. :D
Antep fıstıklı Ülker çikolata baklavadan güzel zaten. :ROFL::ROFL:
3 kare yedikten sonra 4. kareyi yemiyorsanız gerçekten büyük iradeye sahipsiniz demektir. Bende günde 9 kareye kadar yiyorum (zaten toplam 9 kare) :)
Eyvallah. :)

Geri
Yukarı