Cilt bakımı nasıl yapılmalı?

Muhtemelen biraz fazla sürüyorsunuz o yüzden. Nohut tanesinin bile çeyreği kadar sürmek gerek. İlk başlarda bende biraz fazla sürüyordum birkaç hafta kullanmamıştım yağlı gözüküyor diye. Sonra küçücük sürmeye başladım. Öğrendim ki böyle sürmek gerekiyormuş. Kısacası yağsız gözükene kadar küçük sürün. İlk dakikalar yağlı gözükmesi normal, eğer 5 dakikadan uzun bir süre öyle gözüküyorsa daha az sürün.

Hocam bu ürünleri her gün mü süreceğiz yoksa haftada 1 kez falan mı?

Hocam bu ürünleri her gün mü süreceğiz yoksa haftada 1 kez falan mı?

Hocam, orada attığım bazı ürünler size uymayabilir. Bana bile uymayan oldu. Siz yeni konu açıp etiketleyin yardımcı olurum. Cilt tipinizi yazmayı unutmayın.

Hocam, orada attığım bazı ürünler size uymayabilir. Bana bile uymayan oldu. Siz yeni konu açıp etiketleyin yardımcı olurum. Cilt tipinizi yazmayı unutmayın.

Tamam hocam açınca etiketlerim teşekkürler.

Garnier ve Nivea Men Deep Dimension güzel ama bir tık fazla kurutuyor. Neutrogena yüz temizleme jelini denemeyi düşünüyorum. Aslında en hızlı bakım Dove Beauty Cream Bar ile oluyor.

Hocam bu konu bir yıl önce. 1 yılda bolca fazla bilgi öğrendim. Siz yeni konu açıp cilt tipinizi söylerseniz çok daha yardımcı olabilirim.

Hocam öğrendiklerinizi aktarabilirsiniz. Dediklerinizi hayatıma senkronize ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…