Cimer fiber altyapı talebi nasıl yapılır?

Bartu Cenk

Hectopat
Daha fazla  
Cimer üzerinden fiber altyapı talebi hakkında şikayette bulunacağım, ama hangi kuruma şikayet edeceğimi anlamadım. Kurumlar arasında BTK yok yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BTK üzerinden şikayette bulundum ama CİMER üzerinden de baskı yapmak istiyorum.
Var olan şikayetiniz sonuçlanmadıysa sonuçlanmasını bekleyin, özellikle bu tür kamu kurumlarında tekrar tekrar şikayet göndermek fazladan iş yükü bindirmekten başka bir işe yaramıyor. Şikayetiniz olumsuz sonuçlanırsa CİMER üzerinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığını seçerek tekrardan şikayette bulunabilirsiniz.

Var olan şikayetiniz sonuçlanmadıysa sonuçlanmasını bekleyin, özellikle bu tür kamu kurumlarında tekrar tekrar şikayet göndermek fazladan iş yükü bindirmekten başka bir işe yaramıyor. Şikayetiniz olumsuz sonuçlanırsa cimer üzerinden ulaştırma ve altyapı bakanlığını seçerek tekrar şikayette bulunabilirsiniz.

Şikayetim sonuçlandı yaklaşık 4 aydır Türk Telekom talebiniz alındı ilgilili müdürlüğe ilettik tarzında cevap veriyor bu durumdan sıkıldım şimdi CİMER üzerinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığını seçerek şikayette bulundum.

Son düzenleyen: Moderatör:
BTK üzerinden yazınca yine Telekom müşteri temsilcileri cevap veriyor. Türk Telekom CEO'suna mail attım, yine 444 1 444 üzerinden müşteri hizmetleri aradı. Her zamanki gibi havadan sudan konuşup kapattık. Hiç kimsenin umrunda değiliz. Canları ne zaman isterse o zaman altyapıyı getirecekler.

Geri
Yukarı