CİMER günlük şikayet limiti ne zaman yenileniyor?

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Bugün 2 saat kadar önce CİMER'den bir şikayette bulundum. Şimdi tekrar başka bir şikayette bulunmayı denedim ancak günlük 1 şikayet limiti varmış. Bu limit ne zaman yenileniyor acaba, bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

Ya gece 00.00'da yenilenir ya da 24 saat sonra. Akşama tekrar deneyin olmazsa yarın aynı saatte deneyin.

Merhaba. Bugün 2 saat kadar önce CİMER'den bir şikayette bulundum. Şimdi tekrar başka bir şikayette bulunmayı denedim ancak günlük 1 şikayet limiti varmış. Bu limit ne zaman yenileniyor acaba, bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.
2 saat önce yazmışsan şikayeti 20 saat kalmış olur, 20 saat sonra tekrardan yazarsın.

Kendi yazınızda cevabı zaten yanıtlamışsınız, (günlük) 1 şikayet limiti varmış diyorsun. :D
Ne zaman yenileneceğini soruyor, günlük şikayet limitini değil. Okumadan mesaj atmak için mesaj atmayın.

2 saat önce yazmışsan şikayeti 20 saat kalmış olur, 20 saat sonra tekrardan yazarsın.
Neden 22 saat olarak ele aldınız?

Ne zaman yenileneceğini soruyor, günlük şikayet limitini değil. Okumadan mesaj atmak için mesaj atmayın.
Emin ol okuyup attım, günlük dediğine göre 24 saat içerisinde yenilenecektir.

Emin ol okuyup attım, günlük dediğine göre 24 saat içerisinde yenilenecektir.
Dostum zaten yazımda demişim günlük diye parantez de koymuşum diğer güne yenilenir anlamında söyledim. :) anlayarak mesaj atman dileğimle.

Yanıtlarınız için teşekkürler. İlkten bu gece 00.00'dan sonra deneyeceğim. Eğer olmazsa yarın bugünkü şikayeti yazdığım saat civarlarında denerim. Çok acelesi yok. Neyi şikayet ettiğim bende kalsın hocam.

Neden 22 saat olarak ele aldınız?
Hocam günlük şikayet limiti sıfırlandığında, şikayet hakkı yenilenmiş olmuyor mu?
@Slenders bunu söylemek istemiş.

Yanıtlarınız için teşekkürler. İlkten bu gece 00.00'dan sonra deneyeceğim. Eğer olmazsa yarın bugünkü şikayeti yazdığım saat civarlarında denerim. Çok acelesi yok. Neyi şikayet ettiğim bende kalsın hocam.
Farklı olayları şikayet ediyorsunuz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı