CİMER ihbarımda sonuç ne olur?

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
CİMER'e bana kimlik bilgilerimi atıp tehdit eden çocuğu tüm detaylarıyla ihbar ettim. Nasıl sonuçlanır, en fazla ne olur ve işin içine kimler girer? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim, yoksa da bildiğiniz resmi kaynakları paylaşırsanız sevinirim. İyi geceler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
CİMER'e bana kimlik bilgilerimi atıp tehdit eden çocuğu tüm detaylarıyla ihbar ettim. Nasıl sonuçlanır, en fazla ne olur ve işin içine kimler girer? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim, yoksa da bildiğiniz resmi kaynakları paylaşırsanız sevinirim. İyi geceler herkese.
Çocuk, senin bilgilerini "panel" diye tabir edilen yerden almışsa 2 ila 4 yıla kadar hapis cezası alıyor diye biliyorum.

Olay siber suçlara bağlanır, DC grupları bulunursa örgüt suçu davasına dönüşür ve işi TEM alır. Bulabildiklerini toplarlar, amcası olmayanlar da hapis yiyebilir.

Cimer yanlış tercih. Elindeki kanıtları çıktı şeklinde fiziksel olarak depolayıp bölgendeki emniyete ihbar etmelisin, daha da hızlandırmak istersen işleri savcılığa suç duyurusunda bulunmalısın

Olay siber suçlara bağlanır, DC grupları bulunursa örgüt suçu davasına dönüşür ve işi tem alır. Bulabildiklerini toplarlar, amcası olmayanlar da hapis yiyebilir.

Siber şubenin panelcileri en ufak umursadığını sanmıyorum veriler herkeste var çünkü hangi birini alacaklar. CC yapanlarla ilgileniyorlardır.

Siber şubenin panelcileri en ufak umursadığını sanmıyorum veriler herkeste var çünkü hangi birini alacaklar. CC yapanlarla ilgileniyorlardır.
Eğer dava açılırsa, özellikle de CİMER üzerinden açılırsa mecbur bakacaklar. CİMER verilerine çok önem veriyorlar. Zaten CC konucunda yol katetmek istiyorlarsa panelcileri almaları lazım, bu kanı bozukların hepsi bir.

Geri
Yukarı