Çin aşısı siparişi veren ülkeler Çin ve Endonezya

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
arkadaşlar malum gündemde olan aşı muhabbetlerini tartışalım istiyorum herkes bir şeyler söylüyor sizin fikriniz nedir?

Doktor dr. Li meng yan dünyayı sarsacak raporu yayınladı, korona virüs insan yapımı dedikten sonra Amerika’ya kaçmak zorunda kaldı.

Yakın zamanda böyle bir iddia ortaya atıldı ki bence gerçeklik payı olan bir durum. Çin'in yıllardır yaşam tarzında yabani hayvanları yemek zaten var olan bir şey. Böylesi bir iddia bana daha gerçekçi geliyor ve bu aşıyı sadece sipariş eden sadece Türkiye ve Endonezya. 3. faz çalışmaları tamamlanmamış bir aşıyı olacağız hem de virüsün ilk çıktığı ve vaka sayılarını -1 Aralık 2019-
20 Mart 2020- aralığında 0'a indirdiğini söyleyen bir ülkenin aşısı sizce bizi nasıl günler bekliyor olacak? Ben çok endişeliyim. Şahsen korona geçirdiğim için belki sonlarda aşı olacağım ama bu neyi değiştirir ki?

fae.jpg

_115621941_67f9663d-d97b-4a65-967f-629bcacdfd52.jpg

2270014_cff5da497861f51395d6681c0979182b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktor dr. Li meng yan dünyayı sarsacak raporu yayınladı, korona virüs insan yapımı dedikten sonra Amerika’ya kaçmak zorunda kaldı.
Kadının söylediği şeylerin ardında hiçbir bilimsel çalışma yok. İtibar etmeyin böylelerine. Buyrun, sitenin kullandığı kaynaklara bakın:

Başka bir konuda da benzer bir tartışmaya dahil olmuştum. Doktor Yang'ın iddialari, defalarca yanlışlığı kanıtlanmış hicbir bilimsel temeli olmayan safsatadan başka bir şey degil.

Siz de, bu tip yanlış bilgileri yayarak nasıl bir tahribata sebep olabileceğinizi kavrayamıyorsunuz halen.

Yeni konular

Geri
Yukarı