Çin markalı otomatik saat önerisi

Yosef

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Çin markalı otomatik mekanizmalı bir saat almayı düşünüyorum. Varsa önerileriniz nelerdir ve Çin markalı saatleri önerir misiniz?
Şimdilik almak istediğim saat: Bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Saatte Japon markalar tutulur aslında. Neden Çin istiyorsunuz? İndirimlerle o fiyata eski model bir Casio bile alabilirsiniz. Ben geçen sene Bim'den 150 TL'ye Casio saat almıştım. Minimal, her kombine uyan, sade bir şey.

Uzak dur. Onlarca çeşit saat denedim aliex üzerinden ve %99'u dandik fiyatının ne olduğu önemsiz.
Bakalım artık, bir kumar oynayıp siparişi vereli 4 gün oldu. Saat geldiğinde nasıl olduğunu parasının hakkını verip vermediğini yazarım. Ama aldığım saati araştırdım ve çoğunluk gayet iyi olduğunu söyledi.
Saatte Japon markalar tutulur aslında. Neden Çin istiyorsunuz? İndirimlerle o fiyata eski model bir Casio bile alabilirsiniz. Ben geçen sene Bim'den 150 TL'ye Casio saat almıştım. Minimal, her kombine uyan, sade bir şey.
Doğru söylüyorsunuz lakin benim istediğim tip saat değiller. Yoksa bir G-Shock alır geçerdim. Buraya attığım saatin kadranı gerçekten güzel ve istediğim tipte. Artık olmazsa kasa alıp saati kendim yapacağım. Çin markalara yönelmemin asıl sebebi bu. Adam akıllı markaların bana uyan bir saatini bulamadım. Ya çok sade ya da çok tuhaflar. En azından bana göre. Tabi attığım saate benzer tipte bir saat biliyorsanız eğer önerinizi beklerim.

Geri
Yukarı