Çözüldü Çince virüs

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim o programın Program Files (x86) nın için de sanırım "Se..." veya "Te..." ile başlayan bi klasörü vardı veya görev yöneticisi ile programın kurulu olduğu dosyaya yerine giderek unistall yapabilirsin. O programın yüklü olduğu kısmı bulup unistall dersen kolayca kalkıyor daha önce 2 tana bilgisayardan kaldırdım onu bu şekilde.

Aynen kardeşim Program Files (x86) klasörünün içinde "tencent" diye bir klasördü.

Kardeşim o programın Program Files (x86) nın için de sanırım "Se..." veya "Te..." ile başlayan bi klasörü vardı veya görev yöneticisi ile programın kurulu olduğu dosyaya yerine giderek unistall yapabilirsin. O programın yüklü olduğu kısmı bulup unistall dersen kolayca kalkıyor daha önce 2 tana bilgisayardan kaldırdım onu bu şekilde.

Denetim masasında bulamadım program ekle kaldırda yoktu görev yöneticisi --> işlemler sekmesinde açıklama kısmında çince bişeyler yazan program sağ tıklayıp dosya konumunu aç a basınca gidiyor gerisi dediğin gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı