Çin'de helikopter kazası!

Dün, Çin’in Hunan kentinde bulunan Chenzhou şehrinde, B-7811 tescilli Kamov Ka-32A11BC tipi yangınla mücadele helikopteri düştü.

Orman itfaiyesine ait helikopter, Chenzhou vilayetindeki bir parka düştü ve alev aldı. Olay, Cuma günü yerel saatle 08.00'de (00.00 zulu saat) gerçekleşti.
Chenzhou sakinlerinden biri, medyaya; yangının 40 dakika boyunca sürdüğünü ve dumanların yükseldiği parkın tepesinde birkaç patlama duyduğunu belirtti.

Çarpmanın ardından alevlerin içine aldığı helikopterde bulunan üç mürettebatın tamamı maalesef hayata gözlerini yumdu. Kazanın nedeni şuanda bilinmemekle beraber, ilgili soruşturmanın başlatıldığı gelen bilgiler arasında.
20211030-china-kaza-2.jpg

Son düzenleme:
Mübarek Technopat artık son dakika haber bültenine dönüştü. Son dakika kategorisi eklenip buradan gündemi takip edelim.
Kusura bakmayın, havacılık ve uzay kategorisinde haber paylaşan bir site olarak içeriklerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak adına Technopat'ta da içeriklerimizi paylaşıyorduk. Sorun nedir?

Kusura bakmayın, havacılık ve uzay kategorisinde haber paylaşan bir site olarak içeriklerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak adına Technopat'ta da içeriklerimizi paylaşıyorduk. Sorun nedir?

Konunun havacılık kategorisinde açıldığını sonradan fark ettim. Sorun olarak kastetmedim. Gündem haberlerini ayrı kategoride açıp orada paylaşmak daha çok tıklanma bakımından kastettim.

Konunun havacılık kategorisinde açıldığını sonradan fark ettim. Sorun olarak kastetmedim. Gündem haberlerini ayrı kategoride açıp orada paylaşmak daha çok tıklanma bakımından kastettim.
İlk önce öyle paylaşmayı düşündük, fakat sitemiz temel olarak havacılık ve uzay konulu olduğundan bu kategoride karar kıldık. Bu arada anlayışlı tavrınız, güzel düşünceniz ve güzel yanıtınız için Istanbul Galactic ekibi olarak teşekkür ederiz.

İlk önce öyle paylaşmayı düşündük, fakat sitemiz temel olarak havacılık ve uzay konulu olduğundan bu kategoride karar kıldık.

Kategoriye bakmayınca bende gündem haberi sandım. Forumda gündem haberleri paylaşılıyor. Bunu yeni kategori açılıp oradan paylaşılırsa hem zamana göre hem de güncel paylaşımlara ulaşmak bakımından örnek verdim. Yanlış anlaşılmasın.

Kategoriye bakmayınca bende gündem haberi sandım. Forumda gündem haberleri paylaşılıyor. Bunu yeni kategori açılıp oradan paylaşılırsa hem zamana göre hem de güncel paylaşımlara ulaşmak bakımından örnek verdim. Yanlış anlaşılmasın.
Merak etmeyin yanlış anlaşılma yok, olay tatlıya bağlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı