Çin'den Ekran Kartı Alınır mı?

Silene Oliveira

Decapat
AliExpress'teki 11.11 indirimlerinden iGame GTX 1050 Ti alma düşüncem var. 900 TL fiyata sahip. Yorumlarda Türk kullanıcıların incelemelerine baktığımda kartı öneriyorlar. Kart hakkında ne düşünüyorsunuz, alınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress'teki 11.11 indirimlerinden iGame GTX 1050 Ti alma düşüncem var. 900 TL fiyata sahip. Yorumlarda Türk kullanıcıların incelemelerine baktığımda kartı öneriyorlar ve satıcıya kutuya 30 dolardan ucuz yazmasını söylüyor. Kart hakkında ne düşünüyorsunuz, alınmalı mı?
Neden alınmasın. Fakat 1100TL'ye 1060 3GB var hemde 3 fanlı model. Bence bu kadar para vermişken onu al.

Ben almanızı önermem, bir arıza durumunda başınız çok ağrır. Ayrıca o şekilde vergi kaçırmış oluyorsunuz yasal değil. 200 TL daha verin güvenilir bir ürün alın.

300 TL fiyata da 8 GB DDR4 Kilisre marka ram buldum. Sizce alınmalı mı? Soruyorum çünkü daha önce bu ram markasını duymadım.
Kllisre ram kullanıyorum. Aliexpress'ten aldım. İlk olarak 8 sonra 16GB ram aldım ve sıkıntısız kullanıyorum. Kllisre Official Store - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com bu satıcının daimi müşterisiyim 10-12 günde elime geliyor.
AliExpress'teki 11.11 indirimlerinden iGame GTX 1050 Ti alma düşüncem var. 900 TL fiyata sahip. Yorumlarda Türk kullanıcıların incelemelerine baktığımda kartı öneriyorlar. Kart hakkında ne düşünüyorsunuz, alınmalı mı?
Ben de alacağım herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Defalarca kez bilgisayar bileşeni almıştım. Ram, CPU soğutucu vb.

iGame o kadar kötü de değil o kadar iyi bir marka da değil. Garanti konusu falan sıkıntılı ama performans olarak bir eksisini görmedim ben.

Ben almanızı önermem, bir arıza durumunda başınız çok ağrır. Ayrıca o şekilde vergi kaçırmış oluyorsunuz yasal değil. 200 TL daha verin güvenilir bir ürün alın.
Sizin sisteminiz kadar iyi bir sistem almaya pek durumumuz el vermiyor. Nereden kâr edersek o kadar iyi bizim için. Ve Çin'den fazlasıyla bileşen almıştım sorunsuz kullanıyorum.

Çinden Ekran kartı ile ilgili şöyle bir video buldum -->
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

750 tl civarı aliexpressden hangi ekran kartını tavsiye edersiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı