Çin'den gelen PS5'te hesabınız "fabrika ayarlarıyla uyumlu değil" hatası

kenkaneki1

Femtopat
Daha fazla  
Yeni PS5 aldım. Kutusu çinceydi ve hesap girmeye çalıştığımda hesabınız bu konsolun fabrika ayarlarıyla uyumlu değil yazıyor, ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstation üzerinde bölge kilidi olduğu için bölgesi Çin olan bir PSN hesabı kullanarak oturum açmanız gerekiyor. Birde o taraftaki koşullara göre regülasyona göre hesabınız olması için Çin'e bağlı nüfus kimlik numaranızı da o hesaba tanımlamanız gerekiyor.

Yazılımla vs bölge kilidinizi de aşamayacağınız için kötü bir deneyim başlangıcınız olmuş. 😐

Evet başka bir psde hesabınıza giriş yapıp sonrasında bir usb belleğe yedeklemeniz lazım profili. sonra kendi psnize takıp geri yükleme yapmalısınız
Ps4 olur mu yada baska bir çozum yolu yokmu.. çin ayaleti girebilir yazıyor

Evet başka bir psde hesabınıza giriş yapıp sonrasında bir usb belleğe yedeklemeniz lazım profili. sonra kendi psnize takıp geri yükleme yapmalısınız
Ben bu dediginizi yapmadan ps oyunu alsam cd olarak calıstırabılırmıyım peki?

Son düzenleme:
PS5 hesabınız bu konsolun fabrika ayarlarıyla uyumlu değil bizde Çin'den aldık yapabıldınız mi acaba?

Hiçbir şey yapamazsınız maalesef, Çin'deki kurallar biraz farklı, bu yüzden oraya özel üretim bir şey alırsan yine oraya özel bir hesapla girmen gerek.

Geri
Yukarı