Çin'den GTX 750 Alınır mı?

Tabii ki alınır. Geri bildirimi fazla olan satıcılardan almanız tavsiyemdir. Yakın zamanda GTX 750 Tİ almıştım 2. el olmasına rağmen gayet temizdi sadece genelde bu kartlar çok ısınıyor o yüzden aldığınızda termal macununu da değiştirirseniz ısınma sorunu da hallolacaktır. Seçimden sonra dolar düşebilir beklemenizde fayda var. İyi Geceler

Tabii ki alınır. Geri bildirimi fazla olan satıcılardan almanız tavsiyemdir. Yakın zamanda GTX 750 Tİ almıştım 2. el olmasına rağmen gayet temizdi sadece genelde bu kartlar çok ısınıyor o yüzden aldığınızda termal macununu da değiştirirseniz ısınma sorunu da hallolacaktır. Seçimden sonra dolar düşebilir beklemenizde fayda var. İyi Geceler
Ben pek öyle bir şey olacağını sanmıyorum her sene seçimler de aynı şey deniliyor ama yine de düşmüyor bence arkadaş bi an önce almaya baksın doların düşmesi çok zor daha.

Genelde GTS 450 gibi Eski kartlara BIOS MOD yapıp satıyorlar.
BİOS'ları modlanan ekran kartları genelde kendini belli ediyor zaten . Benim elime de GTX 960 diye bir ekran kartı geçti para vermediğim için çok önemsemeyip bios u uğraşa uğraşa orjinal haline getirdim şuan kullanıyorum gayet memnunum :)
Seçimi bekleyin belki düşebilir dolar düşmezse de çok yükseleceğini sanmıyorum alabilirsiniz bence ama vergi olayını gümrük olayını bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı