Çin'den Monitör Sipariş Etmek

Kemal_İnanç

Hectopat
Daha fazla  
Gümrükte takılma sorunları oluyor diye biliyorum. Konu hakkında net bir fikrim yok. Üstüne para vererek (Kârlı olacaksa tabi) ürünü kullanmak mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar bu seviyede iken oturun oturdugunuz yerde :)

Zaten vergilerle falan ayni seviyeye denk gelir. En fazla 100 lira kârin olur. Ama garantiden vazgecmis olursunuz. Ayrica basina birsey geldigi zaman Çin'e geri yollamaniz gerek. Ve bilin bakalim o kargo parasini kim verecek :)

Ben bir kâr olabileceğini düşünmüyorum. Gümrükten geçebilme ihtimali de var geçememe ihtimali de var. Buradan almalısınız. Elden almanız sizin için daha hayırlı olur. En azından bozulursa kimin ile yüz yüze olacağınızı bilirsiniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar bu sekilde surekli artarken bence yurtdisindan getirmeyi dusunme. Monitor nakliyati zaten sıkıntili bir is. Kar edecegim derken parandan ve monitorunden olabilirsin. Ayrica fabrika cikisli bir hata soz konusu oldugunda burada monitoru aldigin kisiyle irtibata gecmen daha rahat olacaktir.

Ölü piksel durumlarında falan ne yapacaksınız? Tavsiye etmiyorum. Zaten doların bu fiyatıyla aldığınızda, buradakilerle çok bir fiyat farkı olmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı