Cinema 4D "Initializing Plugins" sonrası kapanma

OrhanYucesoy

Hectopat
Yer
Balıkkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Cinema 4D programını açmak istediğimde videodaki gibi hata alıyorum.
Uyumluluk sorunununu denedim fayda etmedi. Bi el atabilir misiniz? Program açılmıyor.

Hata.mp4

Hem de resimde atayım hızlı bakın diye. Programı çalıştırdığımda "Initializing Plugins........" dedikten sonra program kapanıyor. Arka planda bile çalışmıyor. Gerekli olan her şeyi size atabilirim. Bu sorunu çözen veya yaşayan var mı?

Ekran Görüntüsü (52).png
Ekran Görüntüsü (53).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Cinema 4D programını açmak istediğimde videodaki gibi hata alıyorum.
Uyumluluk sorunununu denedim fayda etmedi. Bi el atabilir misiniz? Program açılmıyor.

Hata.mp4

Hem de resimde atayım hızlı bakın diye. Programı çalıştırdığımda "Initializing Plugins........" dedikten sonra program kapanıyor. Arka planda bile çalışmıyor. Gerekli olan her şeyi size atabilirim. Bu sorunu çözen veya yaşayan var mı?

Eki Görüntüle 317866Eki Görüntüle 317867
Programın içinde bazı dosyalar eksik olduğu zaman bu hatayı verir. Daha düşük sürümler deneyin

Programın içinde bazı dosyalar eksik olduğu zaman bu hatayı verir. Daha düşük sürümler deneyin
Hocam programı kurmak gerekiyormuş kurdum sorun çözüldü.Ama daha önce hiç böyle bir şey gerekmiyordu.En sağlıklı yöntem herhangi bir programı veya oyunu kurarak oynamak.En iyisi kurmak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı