Cinema 4D küçük modellemem

my last mistake

Hectopat
Osman abi tesislerinde bir gün 😅

Dosya Ekleri

• Untitled 22.jpg
    Untitled 22.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 52
Modelleme için blender kullanmayı denedin mi hiç? Kullandıysan da iki programın birbirine göre +/-'lerini yorumlayabilir misin?
Hocam şöyle blenderda da yapmaya çalıştığım şeyler var en son da trenle tırı yapıyorum 😄

Artı ve eksilerini yazacağım birazdan:)

Dosya Ekleri

• kated.jpg
    kated.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 35
  • gjhg.jpg
    gjhg.jpg
    140,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 2.jpg
    2.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 26
Hocam baya iyi modelleme yapıyorsunuz lütfen devam edin.
Teşekkürler hocam geliştirmeye çalışıyorum işte başlangıç seviyesi olsa da ama başımda kötü ve talihsiz bir olay var o hiç bir şey yaptırmıyor. Onu atlatırsam çok daha iyi şeyler yapacak durumdayım ama onun verdiği moral bozukluğundan kolumu kaldıramıyorum bile.

Tasarım, çizim işlerinde kafanızın hep bomboş olması lazım, her dakika o sorunla yaşanırsa imkansız bir şey yapmak. Bakalım artık, moralim çok bozuk aslında gülmeye çalışıyorum bir yandan da neyse sağ olun tekrar.

Teşekkürler hocam geliştirmeye çalışıyorum işte başlangıç seviyesi olsa da ama başımda kötü ve talihsiz bir olay var o hiç bir şey yaptırmıyor. Onu atlatırsam çok daha iyi şeyler yapacak durumdayım ama onun verdiği moral bozukluğundan kolumu kaldıramıyorum bile.

Tasarım, çizim işlerinde kafanızın hep bomboş olması lazım, her dakika o sorunla yaşanırsa imkansız bir şey yapmak. Bakalım artık, moralim çok bozuk aslında gülmeye çalışıyorum bir yandan da neyse sağ olun tekrar.
Moraliniz neden bozuk hocam?

Geri
Yukarı