Çinli doktor itiraf etti "koronavirüs laboratuvarda üretildi"

Bunun 500 milyona indirmek için yyapıldığını şu an için düşünmüyorum çünkü çok ölümcül değil ve daha o kıvama gelmiş değil.
Bu çok açık korku imparatorluğu kurmak için bir oyuncak olarak ortaya atıldı.
Bir düşünün herkes evinde insanlar ölümle cebbeleşiyor maske takmış herkes insanlar korkuyor. Oluşan stresi korkuyu endişeyi bir hayal edin.
Genelde o dediğiniz tipler her şeyle dalga geçer. Çiplemede buna bir örnek elon musk bir cihaz geliştirdi. Kafaya takılılıyor ve bütün dilleri takıldığı kişi biliyor. Hatta dil kavramı artık bitiyor mu diye manşetlerde atılmıştı.
Sosyal mecralar sanatçıların hepsi özel yetiştirilmiş gençlere algı çekip istedikleri gibi yönlendiriyorlar diyoruz. Amerika'da bir ton sanatçı ruhumu şeytana sattım bu sayede ünlü oldum diye açıklamalar yapıyor. Eminem Michael Jackson gibi insanlara bir anda ne oldu? Yada Aleyna Tilki gibi elemanlar Amerika'da niye eğitim aldı. Daha bir ton şey var. Bunlardan haberleri var mı? Yok. İnsan biraz araştıracak öğrenecek en önemlisi kafa çalışacak.
Maalesef insanın yetiştirilme tarzı düşünce yapısının fişini çekiyor. Bazıları sonsuza kadar yaşadıkları dünyayı toz pembe görmeye devam edecek. Hatta kendilerinden emin bir aptallıkla.

Yaşlı nüfusu ile ülkenin gelişmişliği doğru orantılıdır. Çin gelişmiş bir devlet, Amerika gelişmiş bir devlet, İngiltere, Fransa, Almanya İtalya ve sayamadığım daha birçok ülke. Hepsinin yaşlı nüfusu genç nüfustan fazladır. Virüs yaşlıları hedef alıyor gençler aracılığıyla taşınıyor. Çin üzerindeki yaşlı nüfus nüfusun %17.3'lük kısmını oluşturuyor. Virüs Çin'den çıktı yaşlıları hedef alıyor yaşlı nüfusunun en fazla olduğu ülke Çin. Buradan bir şey çıkartmamız gerekmiyor mu?

Yaşlı nüfusu ile ülkenin gelişmişliği doğru orantılıdır. Çin gelişmiş bir devlet, Amerika gelişmiş bir devlet, İngiltere, Fransa, Almanya İtalya ve sayamadığım daha birçok ülke. Hepsinin yaşlı nüfusu genç nüfustan fazladır. Virüs yaşlıları hedef alıyor gençler aracılığıyla taşınıyor. Çin üzerindeki yaşlı nüfus nüfusun %17.3'lük kısmını oluşturuyor. Virüs Çin'den çıktı yaşlıları hedef alıyor yaşlı nüfusunun en fazla olduğu ülke Çin. Buradan bir şey çıkartmamız gerekmiyor mu?

Her şey mümkün.

Tabii ki her şey mümkün ben sadece kendi fikrimi sundum. Yanlışım varsa affola.

Yanlış bir fikir beyan ettiğinizi ben şahsen düşünmüyorum. Şahsen bu açıdan hiç düşünmemiştim. Bence gayet mantıklı. Bir çok ihtimal var. İlerleyen dönemde göreceğiz diyeceğim ama kasıtlı olarak yapıldıysa örtbas edilir muhtemelen. :D.

Hocam, belki dediğim gibi buzullardan ortaya çıkarak yarasalara bulaşmıştır. Buradan da insanlara bulaşmış olabilir.

Hocam eğer buzullardan ortaya çıksaydı başka ülkelerde görülürdü. Çünkü Çin halk cumhuriyeti hiçbir buzula ya da kutuplara virüs bulaşacak kadar yakın değildir
Ayrıca buzullardan çıktı diyelim. Çıktıığı yeri enfekte ederdi. Ve Çin'in hiçbir yerinde hatırlarsam buzul yok :)

Gen2 eğer buzullarda ortaya çıksaydı Çin değil Kanada Grönland ve antartikaya yakın olan Arjantin'de çıkardı. Ama nerede çıktı=Çin'de. Ve Çin'e en yakın buzul ninlerce kilometre uzaklıkta. Virüs ilk çıktığı yerdeki canlıyı hasta ederdi.
Binlerceyi yanlış yazdığım için özür dilerim

Geri
Yukarı